Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[zLIB][MINIZIP] Problem z podlinkowaniem

Ostatnio zmodyfikowano 2013-03-14 08:23
Autor Wiadomość
Krzysiek318k
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[zLIB][MINIZIP] Problem z podlinkowaniem
» 2013-03-10 20:22:53
Witam, mam problem z podlinkowaniem zlib, nie wiem też czy ściągnołem dobrą wersję, szukałem na google ale nie mogłem znaleźć, prosiłbym o dokładnego linka do downloadu bibliotek zlib dla c++ i opisanie jak podlinkować je w code::blocks.

Z góry Dziękuje za pomoc :)

Szanowny Administratorze
proszę nie usuwaj tego tematu, gdyż bardzo mi na nim zależy :)
P-78075
pekfos
» 2013-03-10 20:25:01
Szanowny Użytkowniku
Temat został przeniesiony, a nie usunięty.

//edit: teraz już został usunięty.
Jeśli chcesz, by ten temat utrzymał się w dziale dla normalnych tematów, to podaj informacje o problemie.
Co Ci nie działa i dlaczego nie pobierzesz zliba z jego oficjalnej strony?
P-78076
abdi
» 2013-03-10 20:52:18
powinien być w folderze lib, w paczce curla którą ostatnio pobierałeś :)  a znajduję się pod bardzo ukrytą nazwą libz.a

linkujesz tak samo jak ostatnio tłumaczyłem. podajesz ścieżkę do folderu i do liba w odpowiednich zakładkach. (do folderu w sumie masz już podaną)
P-78079
Krzysiek318k
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-03-13 10:55:01
Witam ponownie, piszę to w tym temacie bo to jest powiązane z nim a nie chce spamić na forum, więc do rzeczy:
Pobrałem ten plik zlib125.zip zliba stąd http://www.winimage.com/zLibDll/minizip.html, i nie wiem jak mam podlinkować MiniZipa w code::blocks, a no i jeszcze prosiłbym o jakiś tutorial dekompresji plików w minizipie, ponieważ nie mogę żadnego znaleźć.
P-78188
pekfos
» 2013-03-13 13:16:41
http://www.winimage.com/zLibDll/minizip.html, i nie wiem jak mam podlinkować MiniZipa w code::blocks, a no i jeszcze prosiłbym o jakiś tutorial dekompresji plików w minizipie, ponieważ nie mogę żadnego znaleźć.
Nie wiesz jak użyć, ani jak podlinkować. Aż się zastanawiam, dlaczego wybrałeś akurat tą bibliotekę. Chyba nie umiejąc podlinkować jednej biblioteki do kompresji, rzuciłeś się na drugą.
Co do tutoriali: Na stronie biblioteki lub w paczce powinny być jakieś przykłady. Jak żadnego kursu nie znajdziesz na stronie biblioteki, to na 99% nie znajdziesz w ogóle.

Witam ponownie, piszę to w tym temacie bo to jest powiązane z nim a nie chce spamić na forum
"Nie chcę spamić, więc będę pompować jeden temat". Jakby wszyscy mieli takie idiotyczne podejście, to na forum było by jakieś 100 tematów. (Kompletnie zdezorganizowanych, z których nikt nie miałby pożytku).

nie wiem jak mam podlinkować MiniZipa w code::blocks
Jak masz pisać "jak podlinkować X w Code::Blocks", to już lepiej pomiń te C::B. Takie stwierdzenia nic nie wnoszą ( i nie najlepiej o Tobie świadczą..)
Linkowanie to sprawa programu łączącego (tzw. linkera), a Code::Blocks nie ma z nim nic wspólnego.
P-78199
Krzysiek318k
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-03-13 13:25:26
"Nie wiesz jak użyć, ani jak podlinkować. Aż się zastanawiam, dlaczego wybrałeś akurat tą bibliotekę. Chyba nie umiejąc podlinkować jednej biblioteki do kompresji, rzuciłeś się na drugą.
Co do tutoriali: Na stronie biblioteki lub w paczce powinny być jakieś przykłady. Jak żadnego kursu nie znajdziesz na stronie biblioteki, to na 99% nie znajdziesz w ogóle."

Problem z tym, że tylko poprzez minizip można rozpakować całą zawartość pliku .zip, a w zliie można rozpakować tylko format .zlib i każdy plik w archiwum trzeba ustalać w kodzie oddzielnie.
P-78201
krzyk
» 2013-03-14 08:23:57
Spróbuj tego XZip i XUnzip,ma małe możliwości ale może wystarczy.
P-78293
« 1 »
  Strona 1 z 1