Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Przywracanie usuniętych plików

Ostatnio zmodyfikowano 2009-06-28 00:21
Autor Wiadomość
mateeo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Przywracanie usuniętych plików
» 2009-06-27 19:06:19
Witam , na projekt przejściowy mam temat jak w tytule wiadomości , potrzebuje pomocy w postaci informacji jakich bibliotek mógłbym użyć by najwygodniej uzyskać dokładne informacje o danych na dysku ( rożne systemy plików ) .
P-8073
DejaVu
» 2009-06-27 20:24:21
Myślę, że to może być ciekawym źródłem informacji: http://www.codeproject.com/KB/files/NTFSUndelete.aspx
P-8074
mateeo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-06-28 00:06:30
Generalnie to jest to czego szukam niestety nie wyczerpuje problemu bo mój program ma obsługiwać różne systemy plików , na google'ach spędziłem dobre kilka godzin szukając według różnych słów kluczowych niestety najwięcej można znaleźć ofert programów płatnych oraz trochę open source'owego kodu którego analizowanie mogłoby być jednak bardziej czasochłonne niż napisanie czegoś prostego od podstaw na podstawie jakiejś książki, bądź tutorial'u. Chodzi mi o to czy ktoś może mierzył się z podobnym problemem i od czego zaczynał?
P-8079
DejaVu
» 2009-06-28 12:06:45
Podstawą jest umiejętność dobrania się do dysku, a konkretniej do danych, które nie są fizycznie widziane już na dysku. Później poszukaj sobie dokumentacji formatów partycji (jakieś ISO/RFC'y), które Ciebie interesują. Na początek proponuję jednak wyszukać gotowe aplikacje, które mają taką wbudowaną funkcjonalność jaką chcesz osiągnąć, a potem sprawdź ich cenę :) To powinno dać Ci do myślenia :)
P-8081
manfred
» 2009-06-28 00:21:45
To jedyne co potrzebne to prawie perfekcyjna znajomość wszystkich systemów plików, jakie chcesz obsłużyć. Wtedy to już z górki.
P-18996
« 1 »
  Strona 1 z 1