Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[jquery] zamykanie popup

Ostatnio zmodyfikowano 2013-09-27 08:50
Autor Wiadomość
tookie009
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[jquery] zamykanie popup
» 2013-09-27 08:50:55
witam, jak pisalem zabralem sie za nauke jquery i jak pisalem potrzeuje pomocy :) Mam nadzieje, ze sie ktos znajdzie, kto uzywal ww biblioteki, choc to troche niszowy temat (za duzo materialow po pl to raczej nie ma). Przejde do sedna, otwieram sobie najpierw strone localhost/index.php nastepnie otwieram

okienko dialogowe z jquery mobile gdzie wpisuje do formularza swoje imie, potem klikam na przycisk wyslij name i za pomoca GET wysylam formularz z powrotem na ta sama strone. zatem mam teraz w linku

 localhost/index.php?name="piotrek"


potem mam malutki popup na stronie:




<a href="#popupBasic" data-rel="popup">Open Popup</a>

<div data-role="popup" id="popupBasic">
<p>This is a completely basic popup, no options set.<p>
</div>


jezeli na ten popup klikne pojawia mi sie ta wiadomosc (This is a completely basic popup, no options set.). i teraz moj problem: jezeli klikne z powrotem na strone w tle to popup jakby wysylal mnie z powrotem i nie mam juz wiecej w linku
 localhost/index.php?name="piotrek"

tylko

localhost/index.php


Szukalem w dokumentacji, ale nic sensownego nie znalazlem. Moze tez dlatego, ze moj angielski jest slaby. W kazdym badz razie, z apomoc bede bardzo wdzieczny.




@@@juz dostalem odpowiedz z niemieckiego forum, winny byl atrybut data-transition="pop" i data-position-to="window"
P-92716
« 1 »
  Strona 1 z 1