Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Temat pracy magisterskiej.

Ostatnio zmodyfikowano 2013-10-22 16:07
Autor Wiadomość
andcpp
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Temat pracy magisterskiej.
» 2013-10-21 23:38:24
Jestem studentem informatyki i szukam jakiegoś ciekawego tematu pracy magisterskiej.
Jest to forum dotyczace jezyka c++, a jest to jezyk, w ktorym szczegolnie chcialbym napisac prace.
Oczywiscie inne jezyki tez biore pod uwage.
Czy mialby ktos jakas ciekawa propozycje na temat pracy magisterskiej? Moze jakies sugestie.
Mam juz pare opcji, ale jeszcze mam czas zeby sie zastanowic wiec dlatego pisze jeszcze tutaj.
Prosze napiszcie.

Dzieki
P-94268
DejaVu
» 2013-10-21 23:46:58
Magisterka = praca naukowa = teoria + praktyczne zastosowanie w postaci implementacji + przeprowadzenie badań + podsumowanie. Na Twoim miejscu wybierałbym temat potencjalnie łatwy lub taki, który jest dla Ciebie interesujący. Ewentualnie możesz też spojrzeć jakie są oferty pracy i czy czegoś nie mógłbyś się nauczyć w trakcie pisania pracy mgr, co umożliwiłoby Ci znalezienie łatwiejszej pracy. Być może rozpoznawanie komend głosowych będzie ciekawe. Być może generowanie mowy na podstawie tekstu. Być może automatyczne układanie planów zajęć. Być może metody generowania proceduralnego map. Być może rozpoznawanie twarzy. Być może rozpoznawanie zaszumionego tekstu catpha (czy jak to się tam zwie). Być może generowanie pliku *.xml z pliku *.pdf. Możliwości jest wiele.
P-94269
MrPoxipol
» 2013-10-22 16:07:02
Co do generowania proceduralnego..fajna praca magisterska ;)
P-94301
« 1 »
  Strona 1 z 1