Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

C++ linux vs windows

Ostatnio zmodyfikowano 2014-01-02 15:47
Autor Wiadomość
Wasper
Temat założony przez niniejszego użytkownika
C++ linux vs windows
» 2014-01-02 15:27:10
Witam wszystkich serdecznie. Nie widzialem dzialu, zeby sie przywitac to witam sie tutaj :)

Troche programowania skrobnalem w swoim zyciu, ale nie uwazam sie za nawet sredniego, ba.. nawet slabego programiste C++.. kiedys cos ale niewiele.

Mam zamiar zabrac sie teraz ostro do pracy (pracuje jako programista php, ale musze sie w koncu zabrac za jakis konkretny jezyk).

Od wielu lat moim serdecznym przyjacielem jest linux.. i stad moje pytanie i ten temat.

Jak wyglada kwestia C++ pod linuxem? Co mozna a czego nie. Czy jak chcialbym sobie... kiedys kiedys jak juz bede mial na tyle wiedzy.. powiedzmy napisac prosta gierke czy cos w tym stylu.. to linux bedzie mi wrogiem czy przyjacielem ?

Bede wdzieczny za rozjasnienie tematu..

Pozdrawiam
Wasp
P-100943
MrPoxipol
» 2014-01-02 15:34:58
A czemu nie? Jak umiesz się posługiwać linuxem, to go używaj. Swoją drogą programowanie na linuksie jest imo przyjemniejsze, jakoś wygodniej :)
P-100944
Wasper
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2014-01-02 15:39:44
Tez jestem tego zdania, ze jest wygodniej :) Chodzilo mi bardziej o przeszkody zwiazane z roznicami pomiedzy platformami. Czy pragramowanie w C++ pod linuxem nie przysporzy mi dodatkowych problemow.. bo w sumie nie wyobrazam sobie teraz powrotu do windowsa :) Nie wiem dokladnie o jakie roznice zapytac, bo poki co jestem zielony na calej linii :) ale wnioskujac z Twojego postu chyba nie ma wiekszych przeszkod, aby przy linuxie pozostac :)
P-100946
MrPoxipol
» 2014-01-02 15:47:24
Czy pragramowanie w C++ pod linuxem nie przysporzy mi dodatkowych problemow..
Nie ma nawet takiego prawa :) Temat zamykam, bo problem chyba rozwiązany, a jak będziesz coś chciał jeszcze dodać to otworzysz.
P-100947
« 1 »
  Strona 1 z 1