Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

SFGUI

Ostatnio zmodyfikowano 2014-01-24 12:38
Autor Wiadomość
Deo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
SFGUI
» 2014-01-23 15:03:13
Witam, próbując otrzymać możliwość korzystania z SFGUI, które w przypadku Visual'a działa wyłącznie na numerku 2013 musiałem użyć sposobu z forum SFML, aby SFML poprawnie działało na nim. Dobrze, wszystko się chyba udało kod z użyciem SFML ładnie się kompiluje, lecz niestety przy próbie użycia SFGUI (po konfiguracji oczywiście) spotykam się z problemem, a dokładnie z błędami. Nie zdołałem znaleźć rozwiązania w google. ;p

SFGUI: http://sfgui.sfml-dev.de/
ROZWIĄZANIE SFML POD 2013: http://en.sfml-dev.org/forums/index.php?topic=13010.0



Błędy:


1>------ Build started: Project: Eter, Configuration: Debug Win32 ------
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: void __thiscall sfg::Container::Add(class std::shared_ptr<class sfg::Widget>)" (__imp_?Add@Container@sfg@@QAEXV?$shared_ptr@VWidget@sfg@@@std@@@Z) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: static class std::shared_ptr<class sfg::Button> __cdecl sfg::Button::Create(class sf::String const &)" (__imp_?Create@Button@sfg@@SA?AV?$shared_ptr@VButton@sfg@@@std@@ABVString@sf@@@Z) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: static class std::shared_ptr<class sfg::Label> __cdecl sfg::Label::Create(class sf::String const &)" (__imp_?Create@Label@sfg@@SA?AV?$shared_ptr@VLabel@sfg@@@std@@ABVString@sf@@@Z) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: static class std::shared_ptr<class sfg::Window> __cdecl sfg::Window::Create(unsigned char)" (__imp_?Create@Window@sfg@@SA?AV?$shared_ptr@VWindow@sfg@@@std@@E@Z) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: static class std::shared_ptr<class sfg::Notebook> __cdecl sfg::Notebook::Create(void)" (__imp_?Create@Notebook@sfg@@SA?AV?$shared_ptr@VNotebook@sfg@@@std@@XZ) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: int __thiscall sfg::Notebook::AppendPage(class std::shared_ptr<class sfg::Widget>,class std::shared_ptr<class sfg::Widget>)" (__imp_?AppendPage@Notebook@sfg@@QAEHV?$shared_ptr@VWidget@sfg@@@std@@0@Z) referenced in function _main
1>Main.obj : error LNK2019: unresolved external symbol "__declspec(dllimport) public: void __thiscall sfg::SFGUI::Display(class sf::RenderWindow &)" (__imp_?Display@SFGUI@sfg@@QAEXAAVRenderWindow@sf@@@Z) referenced in function _main
1>c:\users\robert\documents\visual studio 2013\Projects\Eter\Debug\Eter.exe : fatal error LNK1120: 7 unresolved externals
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========


Prosiłbym, aby ktoś w miarę możliwości pomógł mi uporać się z problemem, albo przynajmniej spróbować. :)
P-102954
ridic14
» 2014-01-23 16:27:22
Kompilowałeś ze źródeł ? Jeśli tak to zrobiłeś to źle... Jeśli pobierałeś już "gotowe" czyli *.lib i *.dll to sprawdź czy do odpowiedniej wersji bo są różne kompilacje TGUI pod różne wersje SFML
P-102969
pekfos
» 2014-01-23 17:21:17
TGUI
Mowa o SFGUI.
P-102974
ridic14
» 2014-01-24 12:38:04
Miałem na myśli SFGUI (pomyliło mi się bo z obu korzystałem)
P-103033
« 1 »
  Strona 1 z 1