Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[HTML] Dynamiczne generowanie wykresów

Ostatnio zmodyfikowano 2014-01-27 21:28
Autor Wiadomość
DejaVu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[HTML] Dynamiczne generowanie wykresów
» 2014-01-27 18:05:59
Szukam informacji na temat dynamicznych i jednocześnie interaktywnych wykresów. Przez interaktywność rozumiem, że można najechać np. na jakiś słupek z danymi i w niego kliknąć, aby otworzyła się jakaś inna strona z danymi. Jak ktoś zna jakieś sprawdzone sposoby, które działają pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi? Byłbym wdzięczny za takie informacje :)

Wydaje mi się, że jakieś sensowne informacje są na stronie: http://www.webnote.pl​/wykresy-na-stronach-i-aplikacjach-internetowych.html, ale tego jeszcze nie weryfikowałem.
P-103339
SeaMonster131
» 2014-01-27 18:48:00
Korzystałem kiedyś z Google Chart API i byłem bardzo zadowolony :) Jedynie nie wiem czy jest możliwość kliknięcia w słupek jako odnośnik do innej strony.
P-103346
DejaVu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2014-01-27 21:28:59
Mi się podobają wykresy takie jakie są w systemie Jira - masz np. wykres kołowy i możesz kliknąć w niego po to, by zobaczyć jakie zadania wchodzą w skład tego wykresu kołowego. Bardzo fajna opcja, a pomyślałem, że warto by było coś takiego zrobić, aby prezentować dzienną liczbę tematów utworzonych vs liczbę tematów rozwiązanych (wykres słupkowy z kilku dni). Wówczas można by było kliknąć np. na słupek czerwony po to, aby zobaczyć listę tematów, które są nadal nierozwiązane.
P-103369
« 1 »
  Strona 1 z 1