Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Przyciski w Qt(dwukrotne kliknięcie).

Ostatnio zmodyfikowano 2015-04-17 20:07
Autor Wiadomość
Anim
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Przyciski w Qt(dwukrotne kliknięcie).
» 2015-04-17 14:17:47
Witajcie. Oto i napotkałem problem z przyciskami w Qt. Robiąc komunikacją Serwer - Klient, korzystając z protokołu TCP, stworzyłem sobie interfejs graficzny w Qt. I wszystko działa cacy ^^, tylko zmiana "żądania" przy pomocy przycisku typu "PushButton", w sytuacji, gdy zmieniłem "opcje" wysyłania za pomocą "CheckBox" musi odbyć się poprzez dwukrotne kliknięcie. A potem już wystarczy kliknięcie pojedyncze z powrotem. Jak mogę to zmienić, żeby zawsze wystarczało jedno kliknięcie ^^ ? Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to w miarę logicznie :)
P-131053
Quirinnos
» 2015-04-17 18:54:46
P-131079
Anim
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2015-04-17 20:07:52
hm. Chyba źle zdefiniowałem problem jednak :) chodzi o to , że zmiana pracy w normalnym trybie odbywa się poprzez jedno wciśnięcie myszką, i to jest dobre :) chcę , aby tak było. Mam coś takiego: praca ciągła , praca ręczna oraz wyślij dane. W przypadku, gdy mam włączoną powiedzmy pracę ciągłą, to w celu wysłania informacji/danych wystarczy , że wcisnę raz "send" - t jest dobra reakcja programu :D, natomiast, gdy zmienię pracę z ciągłej na ręczną, to , aby program uchwycił tę zmianę, to z jakiegoś powodu muszę nacisnąć dwa razy "send" -> to jest kiepskie ;p, i chciałbym, aby reagował od razu. Niestety nie mam tutaj dostępu do kodu teraz. ;/
P-131084
« 1 »
  Strona 1 z 1