Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Skaner nie skanuje. Jak to naprawić ?

Ostatnio zmodyfikowano 2010-02-13 09:35
Autor Wiadomość
Bartaz
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Skaner nie skanuje. Jak to naprawić ?
» 2010-02-12 21:24:02
Witam zakładam ten temat na tej stronie ponieważ nigdzie indziej nie uzyskałem pomocy a może ktos bedzie wiedzial oco chodzi.
A wiec tak zakupilem sobie drukarek wszystko ladnie chodzi ale gdy klikam skanowanie to mi wyskakuje blad
"Nie mozna skanowac poniewaz inny program lub komputer korzysta z urzadzenia do przetwarzania obrazu HP
Spruboj ponownie pozniej."
Szukalm pomocy wszedzie napisalem nawet do tej firmy hp ale tam tez nie uzyskalem pomocy.

#pixelmaster: zmieniłem temat.
P-13833
wojos
» 2010-02-13 00:06:07
hm a sterownik aktualizowany do najnowszej wersji? Mam też urządzenie wielofunkcyjne HP i też potrafi dziwne rzeczy wymyślać, oni w ogóle jakoś nie zwracają uwagi na sterowniki... (Może trzeba napisać własny? :D)

A jak nie to może faktycznie jakiś proces korzysta z tego urządzenia (przykry wirus albo coś w ten deseń).

W ostateczności format pomaga prawie na wszystko...
P-13838
DejaVu
» 2010-02-13 01:13:56
P-13840
Bartaz
Temat założony przez niniejszego użytkownika
...
» 2010-02-13 09:35:29
Chciałem to pobrać ale tam pisze ,że plik jest duży i ci co mają wolnego neta niech zamówiom sobie płyte(ja płyte mam orginalna).
A ja mam radiówke to by mi się z 3 dni sciągało.
Tu jedno z rozwiązań jakie mi przysłali ale nie pomogło
       Należy wejść w edytor rejestru (menu start => uruchom => regedit i zatwierdzić.:

W lewej części okna rozwijamy rejestr HKEY_CURRENT_USER

a w nim Software. Tu odszukujemy rejestry: HP, Hewlett-Packard lub HPQ (dotyczy tylko tych, które są dostępne). Jeżeli są te foldery lub którykolwiek z nich należy je usunąć.

 

Tą samą czynność należy wykonać dla klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE, nazwy folderów do usunięcie są takie same jak poprzednio.
Edit//////////
Jednak to dużo nie zajmuje 114MB pobiore i zobacze może zadziała^^
edit
Już wszystko działa :)
P-13842
« 1 »
  Strona 1 z 1