Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

zmiana wyglądu w code blocks

Ostatnio zmodyfikowano 2015-09-14 22:29
Autor Wiadomość
heroarthur
Temat założony przez niniejszego użytkownika
zmiana wyglądu w code blocks
» 2015-09-14 01:53:56
      Próbowałem zmienić skin w code blocks poprzez pobranie pliku txt z innymi themami i zgodnie z filmem powinienem znalezc plik default.conf ale w folderze (ktory w filmie nazywa sie users a u mnie dane uzytkownikow) dane uzytkownikow i tam w chodze w nazwe uzytkownika i powinien tam byc jakis odpowiednik folderu appdata czyli dane aplikacji ale nic takiego tam nie ma, probowalem wyszukac default.conf ale nic takiego tez nie ma, (oczywiscie zainstalowel code blocks ), byc może ktoś z was zmienil sobie tak skiny w code blocksie wiec pomozcie blagam
P-137499
Szadziu
» 2015-09-14 09:56:43
Klawisz windows + R, wpisz: %appdata%.
Dostaniesz się do swojego folderu appdata
P-137501
heroarthur
Temat założony przez niniejszego użytkownika
ok
» 2015-09-14 22:29:49
ok, ale teraz jak jestem w tym folderze to zgodnie z poleceniem w w filmie ide do:
c:/users/user_name/appdata/Roaming/CodeBlocks
no tylko ze jestem w Roaming i jedyne co jest w tym folderze to folder Intel, nie ma nigdzie zadnego folderu CodeBlocks pomimo ze jest zainstalowany szukalem w znajdujacych sie gdzie indziej folderach code blocks tego pliku default.conf ale nie ma go kompletnie niegdzie i zachodze w glowe co sie takiego moglo z nim stac ;/  

co więcej udało mi się wejśc do tego samego folderu w code blocks co na filmie (wnioskuje to z tego ze jest kilka takich samych plikow i folder share) tylko tam gdzie powinien byc default.conf (pod plikiem snippets) to go po prostu nie ma ;/ on sie jakos inaczej nazywa ? prosze pomozcie, juz 2 dni się zastanawiam ;/
P-137518
« 1 »
  Strona 1 z 1