Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[C++][Eclipse] - cannot open output file...

Ostatnio zmodyfikowano 2015-10-05 17:54
Autor Wiadomość
Miccaldo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[C++][Eclipse] - cannot open output file...
» 2015-10-02 21:52:44
Witam,

Od niedawna przerzuciłem się z klasycznego C na C++, i jak to na początku bywa pojawiają się problemy. Programuję w Eclipse z racji tego że jestem już przyzwyczajony do tego środowiska programistycznego, ale denerwuje mnie jedna rzecz:

Kiedy napisze taki program:


#include <iostream>

using namespace std;

int main() {

while(1){

}
return 0;
}


To jeśli go uruchomię, pętla będzie w nieskończoność chodzić. W wyniku tego jeśli chcę coś zmienić w programie i skompilować, dostaję komunikat: "cannot open output file...".

Muszę więc wchodzić w menedżer zadań i ręcznie wyłączyć ten program w procesach... To jest bardzo uciążliwe.


Czy nie istnieje coś takiego w Eclipse, żeby przycisk "build" automatycznie wyłączał program uprzednio uruchomiony? Lub jakiś przycisk stop lub coś, żebym nie musiał za każdym razem wchodzić w menadżer zadań?


Proszę o pomoc,

Pozdrawiam
P-138124
DejaVu
» 2015-10-02 23:45:01
dziwne ze kodowales w C w eclipse i nie miales tego problemu a z c++ juz masz problem, a kod sie skompiluje w obu jezykach... po wywaleniu pierwszych dwoch linijek.

Frazy, które należy wpisać w wyszukiwarkę google:

On bottom right of eclipse you will see one red icon. You can click on it. It pops up confirmation message. Just accept it
P-138128
Miccaldo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2015-10-05 17:54:35
Programowałem w C mikrokontrolery, tam nie ma tego problemu. Przy wgrywaniu programu mikrokontroler automatycznie się resetuje.
P-138178
« 1 »
  Strona 1 z 1