Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Jakie gry(gatunki) lubicie?

Ostatnio zmodyfikowano 2009-07-07 16:40
Autor Wiadomość
Proxym
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Jakie gry(gatunki) lubicie?
» 2008-07-31 23:41:38
Trochę osowiałe te forum, więc postanowiłem założyć ten temat jako luźna dyskusja, żeby zachęcić pozostałych 'userów' do rozmów na tym forum.
Więc jestem ciekaw w jakie gry wy koderzy gracie ? . Ja osobiście jestem fanem RTS'ów (a szczególnie 4x), jest fps są ok, ale nie nawiedzę MMO bo to tak zwane expienie(nuda ... cały czas to samo robisz). No to czekam na wasze opinie o gatunkach gier. Co ? Gdzie? jak? dlaczego ? :D
P-1125
DejaVu
» 2008-08-01 01:26:47
Hm... dla mnie StarCraft BroodWar to najlepszy RTS w jaki grałem. WarCraft III The Frozen cośtam :P jest również fajną grą, która mi się podobała... jednak w pewnym momencie zmiany, które zostały w niej zrobione (głównie w postaci zmiany armorów, dmg'ów) zdecydowanie wypaczyły jedną z ras (Elfy), którą grywałem i najgorszymi jednostkami innych ras spokojnie się niszczy jednostki 1 i 2 poziomu (pomimo iż te 2 poziomu są droższe od tych 1 poziomu w innych rasach).

Generalnie, przed WarCraft'em III: TFT jeszcze długa droga zanim ta gra zostanie zbalansowana i będzie się w nią fajnie grało. Do tego czasu odpuszczam sobie nią jednak uważam, że programistom należy się naprawdę szacunek, bo to co zademonstrowali oni w tym silniku to prawdziwy majstersztyk.

A co do tych, którzy ustalali poziomy sił jednostek itp... tutaj gra leży po całej linii.

/edit:
Grafikom blizzarda też należy się szacunek :P
/edit2:
No i tym ziomkom od dźwięku również ;d
P-1126
DeBugger
Moje ulubione gatumki.
» 2008-08-09 13:29:48
Moimi ulubionymi gatunkami są:
-RPG (ale nie hack'n'slashe);
-RTS;
-strategie ekonomiczne.
P-1232
lynx
» 2008-08-14 16:46:31
Mi się niektóre mmo podobają jednak z tym co powiedziałeś to masz częściową rację. Niestety zabardzo w nie nie gram, a ostatnio wogóle, bo mam za słabego kompa. Właściwie na kompie mam tylko jeden linuksowo-windowsowy tytuł Regnum Online, ale ze względu, że mi się zacina żadko gram. Oprócz tego tytułu podobają mi się jeszcze dwie gry niestety dla mnie całkowicie niedostępne są to Second Life i Shadowbane( stworzenie swojego sklepu, czy garnizonu, brzmi zachęcająco). Większość to tak jak mówiłeś Ciągłe expienie.


Z gatunków to jeszcze lubię RPG jednak takie jak mówił kolega nie hack & slash, strzelaninki i od czasu do czasu RTS-y.

Może i ze względu na kompa lub nie coraz żadziej gram w gry, jakoś przestają mnie tak interesować, częściej serfuję po necie czy coś tam bawię się w c++.       Pozdrawiam Piotrek.
P-1290
ecpp-mateusz
» 2008-08-14 18:20:30
Ja to mam wygórowany "gust" w stosunku do gier. Szczególnie mi się spodobało Diablo 2 no i PSP (:P). Co niektórych gier nie pamiętam ale pamiętam że miały piękną muzykę(:D). Teraz to już rzadko gram to z powodu nauki i zrozumienia do końca C++ i Allegro ,oraz Direct Sound i Direct 3D i pisze projekty własne i mój PC-et z muzeum niewiele daje z grafiki 3D.
P-1293
DeBugger
» 2008-08-14 19:21:54
Co do gier to ja też teraz rzadko gram. Teraz robię przerwę od programowania.
Ale polecam NWN (w eXtra Klasyce CD Project), i będę grał w Regnum Online.
P-1294
lynx
» 2008-08-14 21:07:28
O fajnie może się spotkamy w Regnum Online ;P. Będziesz grał/grasz na linuxie czy windowsie? Bo ja na windowsie jakoś mi jeszcze działa, a na linuxie to wogóle uruchomić nie mogę bo nie obsługuje gra mojej super karty. Co do NWN to chciałem zagrać w demo, ale ma T&L i mi się strasznie tnie. :/
P-1298
DeBugger
Gry.
» 2008-08-16 10:33:23
Regnum Online strasznie mi się tnie. 5 razy musiałem komp restartować. Więc się nie spotkamy.
Grałem też w Simutrans. Świetna gra. Tylko trzeba najpierw trochę pokombinować.

Z plikami of korz. :P
P-1318
« 1 » 2 3
  Strona 1 z 3 Następna strona