Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Jak dać komuś program zrobiony w Dev-C++?

Ostatnio zmodyfikowano 2010-05-11 17:40
Autor Wiadomość
piotrwalkusz1
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Jak dać komuś program zrobiony w Dev-C++?
» 2010-05-11 16:37:34
Witam. Chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić aby komuś przesłać program zrobiony w Dev-C++. Wiem, że można przesłać wraz z programem cały kompilator ale to trochę, a nawet bardzo niewygodne. Znam stronkę jak to zrobić w Visual 2005/2008
(oto link : http://wiki.gamedev.pl/Dystrybucja_aplikacji_napisanych_w_Visual_CPP_2005_EE) ale już mi licencja wygasła i musiałem zmienić kompilator. Jakby ktoś podał mi jasne kroki jak mam to zrobić był bym bardzo wdzięczny.
P-16781
DejaVu
» 2010-05-11 16:57:18
Jeśli programowałeś pod Visual C++ to możesz sobie zainstalować wersję Express Edition, a nie Enterprise Edition, a klucze są dostępne za darmo - należy tylko przeprowadzić proces rejestracji na stronie Microsoftu.

Nawiązując do Dev-C++ to należy skompilować projekt tak, aby używał on linkowania statycznego dla standardowych bibliotek (domyślnie jest dynamiczne). Jak to przestawić - nie powiem Ci, bo  nie mam Dev'a na kompie. W każdym razie są to opcje kompilatora jeżeli się nie mylę.
P-16782
Elaine
» 2010-05-11 17:40:55
należy skompilować projekt tak, aby używał on linkowania statycznego dla standardowych bibliotek (domyślnie jest dynamiczne)
Zależy od tego, jak ktoś zbudował GCC - wszystkie GCC które widziałem pod Windowsem używają domyślnie linkowania statycznego.
P-16783
« 1 »
  Strona 1 z 1