Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[Allegro] FAQ 1

Ostatnio zmodyfikowano 2010-05-28 14:14
Autor Wiadomość
wojownik266
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[Allegro] FAQ 1
» 2010-05-27 14:33:13
Wczoraj w wątku "[Allegro] FAQ" zaproponowałem utworzenie czegoś takiego jak faq biblioteki Allego. Dzisiaj ponieważ mi się trochę nudziło zrobiłem taką oto stronkę: http://krzysztof_posluszny.eu.interia.pl/  z kilkoma przykładowymi programami. Gdyby to kogoś choć trochę zainteresowało to prosiłbym o ocene tego "niby faq" i udzielenie odpowiedzi na pytanie - Czy rozwijać tą stronę czy dać sobie spokój. Miłego dnia i nocy.!!

/edit (by admin):
Kontynuacja tematu http://forum.ddt.pl/?Tid=2432
P-17217
Patzick
» 2010-05-27 15:20:53
Czyżby znów "słomiany zapał"?
Z nudów mogłeś opracować więcej tematów, bo to wszystko zamiast na osobnej stronie znalazłoby się w dziale utworzonym na nowym serwisie. Przygotuj na początek z 30 haseł, otaguj kody w [code src="C++"] kod [/code] i pododawaj opisy i wyjaśnienia bo dla początkujących w Allegro sam kod może nie wystarczyć, a ważne jest żeby zrozumieć a nie tylko skopiować kod.

Moja rada -> strony nie rozwijaj, rozwijaj hasła. Nawet u siebie na komputerze w pliku, potem wrzuć je do wczorajszego tematu otagowane i pracuj dalej ^^ póki co tak dodawane a jak będzie ich sporo i będzie dział to na pewno dostaniesz możliwość edycji tego działu i dodawania kolejnych haseł.
Póki co nie pytaj na każdym kroku czy warto...
powodzenia :)
P-17219
madmike44
» 2010-05-27 15:44:32
Nowy dział z FAQ na DDT przyda się dużo bardziej, niż jakaś kompletnie nowa strona. Większa ilość zainteresowanych zobaczy i skorzysta z informacji - tutaj znajdziesz wększą liczbę odbiorców :)
P-17221
michalp
» 2010-05-27 15:57:53
opuznienie = 0;

;) A ja potem się dziwię skąd takie błędy się biorą.
P-17222
SeaMonster131
» 2010-05-27 16:33:52
Hmm...moim zdaniem okej. Nie musisz robić wyjaśnień do czego podana rzecz służy... To jest "FAQ" a nie tutorial Allegro... Spoko ;)
I możesz ją rozwijać :D

edit:
I nie musisz na tej strone dawać "[ code .... ]" itd, tylko że zastosuj do kodu taką czcionke jaka jest od "4. Jak dodać dźwięki do Allegro". I bedzie gut! :)
P-17224
DejaVu
» 2010-05-28 11:51:59
Moim zdaniem pytanie 'bitmapy' jest naciągane. Podtrzymuję swoją wersję, że należy przekopać forum i na podstawie niego ustalić pytania oraz odpowiedzi. Materiał powinien być jednocześnie opracowywany razem z jakąś krótką treścią i kodem (jeżeli jest to wymagane). Dział FAQ powinien zawierać krótkie pytania i odpowiedzi, a nie kody na 5 stron. To ma być czytelne i zawierać tylko i wyłącznie esencję.

Wiadomo, że w nowym serwisie będą działy:
1) Dokumentacja (standardowa biblioteka + inne)
2) Artykuły (dłuższe teksty na wybrany temat przez użytkownika)
3) Kursy (długie materiały szkoleniowe)
4) FAQ (jeżeli znajdzie się osoba, która będzie miała zapał pracować nad nim, kontrolować go, zebrać sobie zespół do pracy nad nim i weryfikować ich postępy.
5) Forum (funkcja wszystkim znana)
6) Aktualności (czyli wiadomości + informacje o wszystkich zmianach w działach)

To by było na tyle z mojego wywodu.
P-17237
SeaMonster131
» 2010-05-28 14:14:49
Nowym serwisie? :)
P-17240
« 1 »
  Strona 1 z 1