Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Code::Blocks workspace tylko jeden projekt

Ostatnio zmodyfikowano 2017-02-18 19:10
Autor Wiadomość
madpl1239
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Code::Blocks workspace tylko jeden projekt
» 2017-02-18 11:12:13
Witam:))

Przesiadłem się z Dev C++ do code::blocks w wersjii 16.01 na Win7 i wszystko super:))) generalnie jestem zadowolony.
Ale jest jedno ALE.
Mam już kilka projektów na dysku i jak startuję code::blocks i chcę zacząć nowy projekt to oczywiście tworzy mi się nowy projekt, lecz wszystkie pozostałe też mi sie wczytują!!! i muszę je ręcznie usuwać, bo jak ich nie usunę to mam błędy kompilacjii typu: multiple definitions main function:))) Nie znalazłem jak do tej pory opcji a ni żadnej konkretnej porady co z tym fantem zrobić.
To tak utrudnia  wspaniałą zabawę z C++ , że masakra.
Bardzo proszę jeśli ktoś ma doświadczenie , żeby łaskawie mógł mnie oświecić.
Swoją drogą dalej szukam i jak znajdę rozwiązanie to oczywista napiszę tutaj.

Z góry dzięki:)))
pozdrawiam wszystkich - language C/C++ never die:)))


P-157932
pekfos
» 2017-02-18 12:34:51
Na pewno tworzysz nowy projekt, a nie nowy plik źródłowy do istniejącego projektu? Każdy projekt powinien być kompilowany niezależnie i nie powinno być takich błędów.
P-157935
madpl1239
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2017-02-18 19:10:42
Problem rozwiązałem:))

Mój code::blocks był zainstalowany na dodatkowym dysku E: - usunałem całość i zainstalowałem go jeszcze raz, lecz tym razem na dysku C:/program files(x86)...   i pomogło!!:)))

Teraz jak daje na nowy projekt to mi sie wczytuje tylko ten projekt a nie, jak wcześniej,  wszystkie do jednego wora:)))

Więc ważne jak się instaluje code::blocks to do standardowego katalogu C:/program files(x86)/CodeBlocks - tylko czemu tego twórcy nie napiszą i jeszcze dają mozliwość wyboru katalogu w czasie instalacjii - a potem są problemy:)))

pozdrawiam serdecznie - C/C++ never die:)))
P-157973
« 1 »
  Strona 1 z 1