Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Po skopiowaniu kodu program nie działa

Ostatnio zmodyfikowano 2017-12-19 06:47
Autor Wiadomość
FIGUS
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Po skopiowaniu kodu program nie działa
» 2017-12-18 23:06:13
Na studia miałem napisać kalkulator prosty obiektowo, korzystając z klas. No i napisałem, i jest mały problem, bo działa on tylko i wyłącznie gdy uruchamiam go z jednego konkretnego pliku, w którym go napisałem od zera. Gdy plik .cpp wysyłam do kogoś mailem, albo chociaż kopiuję w tym samym katalogu (!) to gdy wpisuję działanie już program się zawiesza i się wywala. To samo ze skopiowaniem kodu. Kropka w kropkę ten sam kod nie działa gdy jest wklejony i skompilowany jeszcze raz.

Macie jakieś pomysły o co może chodzić? Plik oryginalny działa nie tylko w IDE ale również jako samodzielne exe, za to ten sam, ale skopiowany już się wywala czy to z poziomu IDE czy z exe :/
P-167983
mateczek
» 2017-12-19 06:47:52

bo działa on tylko i wyłącznie gdy uruchamiam go z jednego konkretnego pliku
nie rozumiem co to znaczy. Wykonaj w swoim IDE opcje "przebuduj wszystko"(Rebuild all) i sprawdź czy działa.

Kropka w kropkę ten sam kod nie działa gdy jest wklejony i skompilowany jeszcze raz.
pewnie jest błąd w kodzie. A po więcej szczegółów do wróżbity maćka ;) Chodzą słuchy, że potrafi przy pomoczy szklanej kuli znaleźć błąd nawet nie mając kodu ;-)
P-167985
« 1 »
  Strona 1 z 1