Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Szukam grafiki 2D - drzewka, ludki, murki

Ostatnio zmodyfikowano 2008-09-08 14:49
Autor Wiadomość
JarekKatowice
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Szukam grafiki 2D - drzewka, ludki, murki
» 2008-09-06 12:39:26
Mam do was jedno pytanko w tym poscie. Skad moge siagnac za darmo (lub za drobna oplata) jakas grafike do gierek pisanych w allegro. Zeby bylo jasne - nie chodzi mi o jakies wypasy straszne. Ucze sie allegro i chcialbym by jakos to na ekranie wygladalo. Chodzi mi o wszelakie murki, drzewka, kamyki, trawki, domki itd  no i oczywiscie postacie animowane.  Sciagnalem skas jednego ludka animowanego skadajacego sie chyba z 10 klatek.
za pomoc serdecznie dziekuje
pozdr
Jarek

PS. Tzlko nie piszcie mi zebym se sam namalowal gdyz moje zdolnosci artystyczne w najlepszym przypadku sa na poziomie o ktorym mowi pewna piosenka Plady Pank :)
P-1499
Patzick
» 2008-09-06 13:17:36
Nie ma czegoś takiego, jak grafika do allegro. Wystarczy, że ściągniesz dowolną grafikę np z googli i wrzucisz ją do painta, na początek to chyba najlepsze rozwiązanie skoro sam nie możesz narysować :)
jak będziesz robił poważniejszy projekt to popytaj wśród kolegów czy się nikt grafiką nie zajmuje, zobacz czy mu dobrze wychodzi i możecie działać, bo wtedy potrzebne są ściśle określone grafiki i nie wystarczą te, które są już w sieci. Pozatym...gra nie będzie raczej nowością, jeżeli użyjesz grafiki wykorzystywanej gdzieś wcześniej.
P-1500
grabon
» 2008-09-06 20:39:36
Jakby co to ja jestem grafikiem ;)
Tu jest moje portfolio http://www.mariusz-klepaczko.yoyo.pl
P-1505
JarekKatowice
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2008-09-07 00:11:31
ehhhhh
zmartwiliscie mnie koledzy...wlasnie wrocilem z dzialki i jestem po kilku piwkach i iliczylem na lepsze odpowiedzi :)
Kolego Patzick jak bede kiedys pisal gre to napewno znajde sobie grafika. Ja prosilem o pomoc w znalezieniu stronu z jakas grafika. Rzecz w tym ze kiedys znalazlem taka strone nawet sciagnalem sobie ludka animowanego ...tylko ze zapomnialem jak ja na gogle znalazlem  :((
powtarzam zadnych cudow cialbym podczas nauki pisania gier miec na ekranie jakas przypominajaca cos grafike a nie apstrkacjonizm heretyczny ktory sam bym sobie narysowal :)
pozdrawiam podpitych :))
\%/    |_D

Jarek
P-1508
Patzick
» 2008-09-07 10:01:51
http://epidem.pl/downloads.php?cat_id=1

tu masz na przykład paczkę grafiki z różnymi domkami. Może się przyda. To była pierwsza strona jaka mi się w googlach wyświetliła. Pokombinuj z hasłami typu
grafika 2d download
grafika do gier 2d pobierz
itp., poświęcisz 10 minut i zawalisz kompa grafiką :D Pozdrawiam
P-1510
DeBugger
xD
» 2008-09-07 13:47:43
Może to? :D
http://www.gamedev.pl/links.php?x=view&id=11
Kilka linków może ci pomoże. :D
P-1512
JarekKatowice
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2008-09-07 21:19:47
Ludzie!!!
Powiem tylko tyle...jestem w szoku!
Kolego JCJ Pamietaj o jednej rzeczy i niech ci nikt nigdy nie wmowi ze jest inaczej. Jestes k...wa geniuzem!!! To przebilo moje najsmielsze oczekiwania, nie prosilem az o taki wypas!!
Jestes Bogiem , uswiadom to sobie!
pozdr
Jarek
P-1515
JarekKatowice
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2008-09-07 21:20:47
a tak wogole to dziewie sie ludzia ze umieszaczaja za darmoche takie rzeczy!
P-1516
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona