Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

model się nie wczytuje [irrlicht]

Ostatnio zmodyfikowano 2010-11-11 16:33
Autor Wiadomość
McAffey
Temat założony przez niniejszego użytkownika
model się nie wczytuje [irrlicht]
» 2010-11-11 16:33:47
Witam! Próbuję sobie irrlichta i mam problem. Na razie jestem w lekcji wczytywanie modelu Wszystko ładnie działa, ale jak zamiast pudla z repozytorium załadowuję swój model (zrobiony w blenderze na poczekaniu, byle by wyświetlić coś innego niż przykład z lekcji), to program się zawiesza jeszcze zanim cokolwiek się wyświetli. Zawiesza się nawet jak zrezygnowałem z nakładania tekstury na model. Może ktoś mi wytłumaczyć dla czego tak się dzieje. Byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edit: Sory, właśnie zauważyłem, że model w blenderze nie zapisał mi się z roszerzeniem .md2 jak chciałem tylko .blend, to pewnie przez to, zaraz sprawdzę i zdam raport ;)

Edit: Tak, zgadza się, to była przyczyna. Przepraszam za zamieszanie, to przez moją nie znajomość blendera, chciałem zmienić rozszerzenie tak jak to się robi np w gimpie, czyli normalnie zapisz jako i tylko dodałem .md2 a się okazało ,że on z tego zrobił "cos.md2.blend" a nie zwróciłem na to uwagę bo rozszerzenie (właściwe) miałem ukryte. Teraz już wiem, że trzeba użyć export i tam wybrać do jakiego formatu się eksportuje. Tak czy siak dzięki;) Temat zamykam
P-23868
« 1 »
  Strona 1 z 1