Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Gorzkie żale Gumisia

Ostatnio zmodyfikowano 2011-01-14 20:40
Autor Wiadomość
gumisiu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Gorzkie żale Gumisia
» 2011-01-13 21:41:37
do pana DejaVu...nie mam możliwości wciąż siedzieć przy kompie i błyskotliwie odpowiadać na
komentarze, radzę nie śpieszyć się z ocenami innych, jeżeli nie wysłachacie kogoś uważnie,
powtarzam, uważnie i ze zrozumieniem...
nie zamierzam publicznie na forum ogłaszać spraw dotyczących mojej osoby...
to chyba jasno powiedziałem...
ponieważ nie mogłem skomentować odpowiedzi pana DejaVu...dodaję nowy wątek...
poza tym nie widzę powodu, żeby spraw dotyczących wynagrodzenia omawiać publicznie na forum...
może by sie tak szanowne koleżeństwo zaczęło zachowywać jak ludzie dorośli...
czy wynagrodzenie zawsze omawiacie publicznie na forach ?
myślałem, że są tu ludzie którzy reprezentują pewien poziom...
szkoda...
gumisiu
P-26498
DejaVu
» 2011-01-13 21:53:49
Szanowny Panie, panie, panie, panie...
1) Tematy własne można otwierać.
2) Mogłeś trochę bardziej wysilić się nad tematem.
3) Jeżeli szukasz uniżonego sługi to go tutaj nie znajdziesz. Chcesz się uczyć? To zabieraj się do czytania. Mentor tu nic nie pomoże.
4) Będziesz miał problem? To go będziesz mógł zgłosić. Na razie robisz problem z tego, że za naukę nie chce Ci się zabrać i zwalasz to na brak 'mentora'.
5) Zakładając nawet, że tu siedzą sami idioci (w tym i ja) to mimo wszystko wchodzisz w nową społeczność, którą bez względu na stopień 'upośledzenia' powinieneś respektować, a nie już fochami rzucać.
6) Dziękuję za uwagę.

/edit:
Poprawiłem temat na adekwatny do treści pierwszego posta :)
P-26499
gumisiu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
będę zobowiązany za nie zmienianie tematu...i przywrócenie oryginału...
» 2011-01-13 22:35:43
a przynajmniej pokazać i zaproponować zminę...zaś szanowny pan zachowuje się
dość po chamsku...gożkie żale...nie po prostu uwagi, przedstawione dość spokojnie, czekam na kontr uwagi
i będę zobowiązany za przywrócenie tytułu jaki ja nadałem...
powtórzę raz jeszcze, myślałem, że mam do czynienia z ludźmi dorosłymi a nie przystawkami
do klawiatury pędzonymi pizzą i red bullem...które co prawda potrafia skompilować
program ale życzliwości i zrozumienia w nich tyle co witamin spirytusie...
skąd u pana tyle pogardy panie DejaVu ?
czy umiejetność kompilowania programów języku C++ zabiła w panu zwykła zyczliwośc do ludzi którzy proszą o coś
i nie sa ekshibicjonistami intelektualnymi ?
do pozostałych mam inną uwagę, pytanie gdzie mianowicie napisałem, że pomoc ma być za free ?
szanowny pan DejaVu zachowuje się niczym szofer z pociągu stacji metra gdzie został uwięziony Neo...
czy wystarczy panu wyobraźni, że moze ja Neo nie jestem ale moje możliwości intelektualne pozwolą mi pana przeskoczyć za czas jakiś...z panem czy bez pana...
tylko, litości proszę nie zmieniać tytułu na skaczący gumisiu...graj pan jak mężczyzna a nie jak przedszkolaczek który ma zabawke i nie pozwala się bawic innym na zasadzie "nie, bo nie..."
jestem człowiekiem starej daty...dlatego staram się zachowywać normy zachowań uważane za staromodne...
jestem staromodny...bliżej mi do Łysiaka (Old fashion man)
zbyt szybko ocenia pan ludzi panie D...(V)...u
g...
P-26500
DejaVu
» 2011-01-13 23:06:46
Chcesz się zacząć uczyć programować w C++: http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/1. Jeżeli wychodzisz z założenia, że mam złe intencje to się mylisz :) Po prostu zacznij się uczyć, a pytania same przyjdą. Mentor Ci nie jest potrzebny tylko po prostu dobre chęci. Zanim zaczniesz wykorzystywać bazy danych w połączeniu z C++ to minie trochę czasu - najpierw trzeba mieć solidne podstawy. W programowaniu nie da się przeskoczyć do pisania gier nie mając podstaw.

PS. Jeżeli uważasz, że temat jest zły to zaproponuj lepszy :)
P-26502
seldog
Program
» 2011-01-13 23:17:49
Zlecę napisanie prostego programu komputerowego, jest ktoś zainteresowany, tu wklejam link e zdjęciem programu
http://www.speedyshare.com/files/26244731/SNC00303.jpg. Moj numer gg 2084594
P-26503
DejaVu
» 2011-01-14 00:14:46
@up: może tak by własny temat założyć?
P-26505
kamillo121
» 2011-01-14 13:52:40

powtórzę raz jeszcze, myślałem, że mam do czynienia z ludźmi dorosłymi a nie przystawkami
do klawiatury pędzonymi pizzą i red bullem...które co prawda potrafia skompilować
program ale życzliwości i zrozumienia w nich tyle co witamin spirytusie...
skąd u pana tyle pogardy panie DejaVu ?

Gymyś zapewne to przez ten "red bull", który piłeś ale jesteś nowy i takie uwagi nie należą do ciebie. Więc ziom weź na wstrzymanie, jesteś nowym użytkownikiem i napisałeś drugi temat który jest bez sensu (pierwszy też był). Jest tutaj kilka osób, których nie pobijesz w umiejętnościach programowania c/c++ nigdy ze swoim podejściem. Stereotyp: "Ma ogromną wiedzę, ale jest arogancki i z nikim się nie chce dzielić nabytymi umiejętnościami" u nas nie istnieje ale jesteś zbyt nowym użytkownikiem by tego dostrzec. Weź się lepiej za czytanie kursów a forum traktuj jako kopalnie wiedzy.
P-26508
pekfos
» 2011-01-14 17:14:49
do seldog: załóż własny temat, chociaż i tak ci nikt tego nie napisze. jak masz zadanie domowe to nie szukaj na forach kogoś kto zrobi je za ciebie!
P-26527
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona