Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[PILNIE!!!] Do administratora prośba.

Ostatnio zmodyfikowano 2011-03-02 15:47
Autor Wiadomość
Krump
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[PILNIE!!!] Do administratora prośba.
» 2011-02-11 22:29:59
Witam DejaVu

Słuchaj mam taki problem, otóż przez najbliższy miesiąc nie będę miał dostępu zbytniego do internetu, gdyż przeprowadzam się i w nowym miejscu nie mam jeszcze umowy podpisanej. A nie chciałem przerywać nauki programowania na podstawie twojego projektu, chciałem pobrać masowo cały dział dotyczący kursu C++, lecz wyskoczyło mi zabezpieczenie praw autorskich. Akurat będę miał teraz więcej czasu bo mam ferie i chciałem więcej zrobić, ale nie będę miał internetu.

Dlatego prosił bym ciebie o jedną sprawę. Czy nie mógł byś mi wysłać plików z lekcjami do C++, lub udostępnić abym mógł ściągnąć to osobiście.

Chodzi mi o owe działy tylko i wyłącznie:


Podstawy (dział kursu)
Dodatkowe materiały
Kurs Allegro GUI, C++ (kurs)
Kurs Allegro, C++ (kurs)
Kurs Irrlicht, C++ (kurs)
Kurs New Curses, C++ (kurs)
Kurs OpenGL, C++ (kurs)
Kurs Qt, C++ (kurs)
Kurs SDL, C++ (kurs)
Kurs STL, C++ (kurs)
Kurs WinAPI, C++ (kurs)
Kurs WinSock, C++ (kurs)

Bardzo bym prosił o pomoc, gdyż szkoda mi czasu w ferie a takto zrobie cos pożytecznego :)

PS. Proszę o jak najszybsza odpowiedź. Gdyż Jutro 12/02/2011 około godzin 15-18 stracę dostęp do internetu.
P-28193
DejaVu
» 2011-02-12 02:45:39
Odpowiedź jest prosta: i tak nie przeczytasz wszystkich kursów w ferie. Po to zostało wprowadzone właśnie ograniczenie żeby nie było sytuacji w których ktoś pobiera zawartość serwisu twierdząc, że przeczyta to choć i tak tak się nie stanie. Idę spać - dobranoc. Wykorzystaj ferie na odpoczynek jeżeli chcesz być dobrym programistą. Umiejętność efektywnego wypoczywania to podstawia - spróbuj poznać jakąś dziewczynę wartą Twojego zainteresowania - jeszcze zdążysz się nakodować, a życie między palcami ucieka - nie marnuj tego.
P-28197
McAffey
» 2011-02-12 04:04:33
Albo spróbuj napisać jakiś projekt, wykorzystując wiedzę którą już zdobyłeś. To też bardzo dobra (a wielu rzekło by, lepsza) nauka.
P-28198
ThudPoland
» 2011-02-12 18:40:34
Mam lepszy pomysł. Poszukaj oprogramowania OpenSource i ściągnij jego kod. Spróbuj się wgłębić w działanie tego kodu i zobaczyć jak całość działa. Jeżeli nie będziesz znał jakiejś konstrukcji, napisz kod w którym z nią będziesz kombinował aby dowiedzieć się "co to jest" (reverse engineering).

Of korz spróbuj na przykład przez tydzień coś popisać, a później chillout.

I poznaj jakąś dziewczynę. ;)
P-28222
Drraven
» 2011-02-12 19:00:38
Ja w ferie odpoczywałem od pisania ;) Byłem na feriach jednym słowem.
P-28223
Krump
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-02-15 20:37:43
jestem u kolegi:

ale czy nie wyraźnie piszę? nie będę miał neta przez miesiąc i możliwe, że nawet dwa, z powodu przeprowadzki dlatego proszę DejaVo o te tematy, a jak nie chcesz naprawdę, bo się boisz to

proszę o kurs podstawowy, materiały dodatkowe i kurs do winapi. ja wejdę pewnie za parę dni i chciałbym abym mógł to pobrać :)
P-28260
DejaVu
» 2011-02-15 21:48:22
Serwis jest do użytku online. Skoro będziesz offline tak długi czas i chcesz się czegoś nauczyć to proponuję kupić książkę do C++. To będzie najlepsza inwestycja w siebie i w wolny czas. Możesz również wydrukować sobie interesujące lekcje. Nie jesteś pierwszą osobą, która chciała materiały w postaci offline i nie jesteś pierwszą osobą, której odpowiem, że nie leży to w interesie rozwoju serwisu.
P-28264
WiecznyWem
» 2011-02-15 22:52:27
Wiem, że będzie to promowanie innego kursu, ale zawsze możesz pobrać sobie megatutorial ;)
http://warsztat.gd/tutorials.php?x=category&id=18
P-28267
« 1 » 2 3
  Strona 1 z 3 Następna strona