Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Do Administratora (Pytanie/Prośba)

Ostatnio zmodyfikowano 2011-02-24 20:27
Autor Wiadomość
poldek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Do Administratora (Pytanie/Prośba)
» 2011-02-24 16:59:39
Witam , mam pytanie do Administratora/Dejavu czy mogę użyczyć sobie informacji z lekcji 1 do mojego kursu ?
Mam zadanie z informatyki ... Wiem że kurs jest online ,ale chciałbym prosić o część materiałów a dokładniej o
-Dev-C++
-Code::Blocks
-wxDev-C++
-Visual C++
Code::Blocks
Program Code::Blocks jest darmowy. Jest on uznawany za następcę Dev-C++. Możliwości Code::Blocks są bardzo duże i są one zbliżone do Visual C++. Program ten jest stale unowocześniany. Zaraz po zainstalowaniu tego programu, edytor jest od razu skonfigurowany i gotowy do pracy.
i zdjęcie poniżej tego teksu..
P-28562
DejaVu
» 2011-02-24 18:04:06
Zaczynasz pisać kurs od podstaw i chcesz kopiować znaczne jego fragmenty z innych kursów już od samego początku? Nie wyrażam zgody. Wraz z wyjściem nowego serwisu postanowiłem, że ja na publikację swoich materiałów na innych serwisach zgody wyrażać nie będę. Jest jedno miejsce, które jest dostępne dla wszystkich i za darmo. Chcę wiedzieć czy kurs się przyjmuje czy nie, pozwala mi to go poprawiać i rozwijać. Ja poświęciłem ponad 5 lat ciężkiej pracy by serwis ten wyglądał tak jak wygląda i żeby materiały były takie jakie są. Chcesz się przebić? Pracuj samodzielnie i wytrwale - samodzielne pisanie rozwija umiejętność dobierania właściwych słów.
P-28563
Drraven
» 2011-02-24 18:56:34
5 lat ? Ciekawe ile ja swój kurs będę doprowadzał do perfekcji ;) Takie offtopowe pytanie: czy przed ddt.pl było coś jeszcze ?
P-28564
DejaVu
» 2011-02-24 20:27:49
Nie - ddt to był pierwszy serwis (aczkolwiek miał 3 layouty).
P-28573
« 1 »
  Strona 1 z 1