Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Allegro i Visual

Ostatnio zmodyfikowano 2008-10-22 14:39
Autor Wiadomość
Rares
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Allegro i Visual
» 2008-10-22 14:08:15
Witam. Mam problem. Piszę w Allegro na Visualu i poradziłem sobie z instalacją. Tylko, że nie wiem jakie pliki mam dołączać do katalogu projektu, aby pliki działały na innych kompach (tzn. tych, na których nikt nie programuje). Rozumiem, że ma być w Release, ale czy alleg42.dll wystarczy? Czy dodawać pliki manifest?
Tutaj daję plik w różnych konfiguracjach. Kod jest z tej strony z kursu Allegro. Proszę, by przetestowały to osoby, które nie mają żadnego zainstalowanego IDE na swoim PC. Żadnych bibliotek Allegro. Po prostu chcę wiedzieć i mieć pewność, że programy, które napiszę będą działać na innych kompach. Pozdrawiam. Dzięki za każdą pomoc.
Link: http://www.sendspace.pl/file/nYqJksvk/
P-2234
DejaVu
» 2008-10-22 14:39:17
Jeśli linkujesz bibliotekę statyczną do programu - plik *.dll jest zbędny, ponieważ kod biblioteki jest wciągany do programu. Jeśli linujesz bibliotekę dynamiczną (tj. *.dll), to biblioteka ta powinna leżeć koło pliku exe (lub w katalogu systemowym). W przeciwnym wypadku taki program taki się nie uruchomi. U mnie działa przykład 1, 7 i losowy ze środka.
P-2235
« 1 »
  Strona 1 z 1