Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Aktywny program w tle

Ostatnio zmodyfikowano 2011-05-05 14:27
Autor Wiadomość
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Aktywny program w tle
» 2011-05-04 19:40:15
Witam!

Jestem ciekaw jak zrobić by można było coś wprowadzać do okna w tle. Chodzi mi na przykład o to, że mam uruchomiony program w tle i on sobie działa. I dla przykładu chce żeby się wyłączył po naciśnięciu np. litery Q ( w dowolnym momencie ). Jak to zrobić ?? W programie po prostu dać np.
odp = getch();
 ??

EDIT:
szukając czego innego znalazłem odpowiedź na temat -> GetKeyState() :D

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-32635
szyx_yankez
» 2011-05-04 19:48:21
Kolejny keylogger?
P-32637
ison
» 2011-05-04 19:51:07
Najpierw piszesz jakieś malware i wrzucasz na cpp0x, a potem pytasz się na forum jak wczytywać klawisze w programie działającym w tle. I zaraz pewnie jeszcze powiesz, że wcale nie piszesz keyloggera ;)
P-32638
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-05-04 20:04:11
Wcześniej to był beznadziejny program, który tylko kompa wyłączał ... Ty mi pochlebiasz :D Myślisz, że mam wiedzę na napisanie czegoś takiego ?? Brat mnie poprosił o program, który przesuwa myszkę i klika :D ( po dłuższym zastanowieniu robię to z nie-ukrytą konsolą :D ). Odpowiedź na ten temat nie jest mi potrzebna, ale jeśli powiecie będę wdzięczny :D

PS co by mi dało przy malware coś takiego ?? gościu gra, naciska 'Q' i malware się wyłącza -.- :D
PPS jeśli jesteście skorzy do pomocy ( czego po Was nie widać ) -> możecie mi podać funkcję, która powoduje przyciśnięcie LPP - oszczędzicie wtedy założenie nowego tematu ^^

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-32639
ison
» 2011-05-04 20:15:15
Brat mnie poprosił o program, który przesuwa myszkę i klika :D
Twój brat chce oszukiwać w jakiejś grze a ty mu pomagasz. Nie widzisz w tym nic złego? :p
Z resztą widać, że kłamiesz -> w pierwszym poście mówiłeś o wczytywaniu klawiszy a teraz mówisz o symulacji. Przyznaj się, że chcesz napisać keyloggera ;)
P-32640
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-05-04 20:17:19
Path 4 Mouse - wiem ;) Co w tym złego ?? Gra jest zabezpieczona :D Próbowałem na laptopie "teleportować" kursor ( trzymasz na tacce 2 palce i jeden puszczasz ) ale to nic nie dało :D Dla mnie to kolejne doświadczenie, nauka i coś na wolny czas :D

EDIT:
Z resztą widać, że kłamiesz -> w pierwszym poście mówiłeś o wczytywaniu klawiszy a teraz mówisz o symulacji. Przyznaj się, że chcesz napisać keyloggera
Nie chce !! W ogóle nie wiem o co Ci chodzi ( z tą symulacją ) ... jak skończe program mogę Ci podesłać kod ( jeśli się będziesz bać binarki :D ). I o jakiej symulacji mówisz ?? :D Wolę założyć już nowy temat i skontretyzować to czego potrzebuję. A co do klawiszy to gdzieś czytałem, że była funkcja, która podaje status klawiatury czy jakoś tak :D - gdzieś w jednym z moich tematów to było ... ale to mi nie potrzebne :D

Temat chyba do zamknięcia, chyba ( przepraszam za powtórzenie ) że chcecie coś napisać ^^

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-32641
malan
» 2011-05-04 20:26:16
Dlaczego sam nie starasz się poszukać? Praca programisty to przede wszystkim rozwiązywanie problemów, a Ty jeśli masz problem to od razu idziesz z tym na forum zamiast samemu postarać się go rozwiązać. Ja rozumiem, że jesteś początkujący, ale im szybciej wyrobisz sobie nawyk szukania czegoś by yourself tym lepiej ;)
P-32644
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-05-04 20:29:05
Ja działam ( jak wg mnie ) jak najszybciej -> tzn piszę na forum i szukam na necie. Jeśli znajdę, to piszę na forum, że znalazłem :D Wiesz o co mi chodzi :D ( teraz, jak już zdążyłeś zauważyć mój nowy temat -> szukam tej funkcji :D )

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-32645
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona