Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[cURL] Instalacja, problem z libsasl.dll

Ostatnio zmodyfikowano 2011-12-29 18:52
Autor Wiadomość
Mrovqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[cURL] Instalacja, problem z libsasl.dll
» 2011-12-29 18:45:37
Witam!

Ściągnąłem sobie stąd libcurla sprzed dwóch lat... Win32 - MSVC, wersja 7.19.3. Problem polegał na tym, że nie dorzucono do paczki libsasl.dll bez której nic mi po cURLu... Poszukałem na internecie i znalazłem, ale jest błąd - "Nie znaleziono punktu wejścia procedury sasl_errdetail w bibliotece libsasl.dll".

Szukałem więc dalej. Wiele osób miało ten problem. Na stronie cURLa znalazłem nawet "libsasl.dll (unable to find at the moment)" (w mailingu bodajże). Szukałem dalej, znalazłem jakieś stronki z tymi bibliotekami (pierwsza, druga), lecz i tak nie było tam tego czego szukam... ściągałem różne wersje, ale i tak nie działało...

Stąd moja prośba, ma ktoś tą DLLke? Albo skompilowanego i działającego cURLa pod VC 10? Byłbym bardzo wdzięczny. Męczę się nad tym już dłuższy czas. Jak wy mi nie pomożecie to użyję WinINet, no chyba, że jest inna wieloplatformowa godna użycia biblioteka do obsługi protokołu FTP. Chodzi mi głównie o funkcje download, żebym sobie zrobił autoupdate do mojej aplikacji :)

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-46629
pekfos
» 2011-12-29 18:52:06
Używałem cURLa. poszukam..

//edit: U mnie trzeba było tylko libcurl.dll (7.14.0.0), libeay32.dll i libssl32.dll
P-46630
« 1 »
  Strona 1 z 1