Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Code::BLocks - projekt się nie kompiluje

Ostatnio zmodyfikowano 2012-01-19 21:31
Autor Wiadomość
Dawidsoni
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Code::BLocks - projekt się nie kompiluje
» 2012-01-19 21:15:26
Witam. Mam projekt, kilkanaście klas, wszystko działa, piszę program dalej, uruchamiam, patrzę i nie ma żadnych zmian. Na początku myślałem, że jakiś błąd w kodzie, ale potem klikam jeszcze raz F9 i widzę na dole na pasku, że program się nie kompiluje, tylko od razu linkuje;/. Problem ten dotyczy tylko tego projektu. Patrzyłem w opcje projektu, ale wszystko wydaje być się dobrze ustawione (zresztą nic nie przestawiałem). W opcjach plików też jest zaznaczone, że ma kompilować te pliki. Jak zamiast robić program od razu tylko kompiluję go, to pisze: Nothing to be done.

I co teraz zrobić? Chyba to nie jest błąd Code::Blocks i nie będę musiał robić projektu na nowo i kopiować wszystkie pliki?
P-48851
DejaVu
» 2012-01-19 21:17:17
Frazy, które należy wpisać w wyszukiwarkę google:
PS. Czasami rebuild całego projektu pomaga :)
P-48852
Dawidsoni
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-01-19 21:27:58
I jak zwykle pomogłeś:D Rebuild pomógł:)

Kilka błędów w kompilacji dużych projektów w tym Code::Blocks jest. Raz miałem tak, że musiałem cały od nowa robić, bo same się ustawienia plików zmieniały, tak że plik był tylko do odczytu i nie kompilował się. Jak zmieniałem to, i kompilowałem to znów się zmieniały ustawienia na te same:D. W Visualu też tak jest? Gdyby można by było łatwo SFML 1.6 na nim zainstalować, to bym z niego korzystał. (Wychodzi mi błąd WIndowsa, jak konweruję biblioteki z Visuala 2008 na 2010).
P-48855
DejaVu
» 2012-01-19 21:31:29
Wystarczy skompilować ze źródeł SFML-a 1.6 pod VC++2010 i wszystko działa jak należy :)

/edit:
Anyway, problem rozwiązany - temat zamykam.
P-48856
« 1 »
  Strona 1 z 1