Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Dla wszystkich - najlepsza,najszybsza przeglądarka! Mozilla to przy tym dno!

Ostatnio zmodyfikowano 2009-02-28 14:56
Autor Wiadomość
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Dla wszystkich - najlepsza,najszybsza przeglądarka! Mozilla to przy tym dno!
» 2009-02-26 14:03:47
Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym wszytkim zaproponować przegladarke SAFARI od firmy Apple. Wiadomo że jak ta firma zajmie się czymś to jest to dopasowane do perfekcji! Za przykład mozna przytoczyć Macboki czy Ipody. Są dopasowane do perfekcji. A teraz ja chciałbym was nakłonić do korzystania z ich przeglądarki internetowej Safari która jest o niebo lepsza od Mozilli. Działa naprawde zadowalająco! Jest to niebagatelna zmiana dla osób korzystających z "słabego" łącza internetowego.Dzięki wspaniałemu zaprogramowaniu przegladarka safari dużo oj dużo szybciej wywołuje dane ściągniete z internetu na dysk przy kolejnym wejściu na strone.
No co tu dużo pisać po prostu Moziila która jest o niebo lepsza od Explorera nie dorasta do pięt Safari.

Podaje strone na której można ściągnąc Safari za darmo!

http://www.instalki.pl/programy/download/przegladarki_www/Safari.php

 Działa pod sytem Windows, w początkowej fazie tylko Mac book.
Na świecie używa-7%
w polsce - 0.6% a gdyby tak wszyscy używali :) nie było by wnerwiania się przy ładowaniu strony:)
pozdrawiam.
Ja mam łącze 236/6 kb/s i widze ogromną róznice
P-4493
DejaVu
» 2009-02-26 14:22:28
Z tego co pamiętam to ktoś zrezygnował z tej przeglądarki. Czemu to jest w dziale Inne (C++)?
P-4495
setless
» 2009-02-26 17:28:32
Zainstalowałem, sprawdziłem i... cudów nie widzę. Większość pomysłów wzięta z Firefoxa - a wiec nic nowego czym by przykuła uwagę użytkowników sobą nie prezentuje. Wolę open source'wego FF, poza tym nawet nazwa mi się nie podoba :).
P-4497
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-26 22:52:56
firefox gorsze od safari? buah... no spokojnie... sciagnijcie i porobcie troche na niej niech ściągnie na dysk dane... a tak od nowa musi wszystko sciagac...
Ja używałem wszystkich przegladarek od IE, opery, i mozilli na chrome i safari konczac. Safari najlepsza.. i najszybsza...

P-4498
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-28 02:44:24
heh........
tam ludzie nie chcecie nie korzystajcie, ja korzystam i widze ogromną róznice!.
Chrome i Safari mają inne silniki kolego... jak czytasz to dokładnie....Mają podobne.
W wynikach Safari i Chrome są najwyżej...
Ja polecam Safari bo korzystam i jestem zadowolony
P-4531
setless
» 2009-02-28 11:10:30
barexb, mam potworny problem ze zrozumieniem niektórych z Twoich zdań.
A wracając do tematu to silniki - tak jak pisał manfred - chrome i safari mają ten sam, mianowicie WebKit. Jak nie wierzysz to sobie to wygoogluj.
P-4535
WunM
» 2009-02-28 14:33:19
Wikipedia trochę podpowiada:

Cytat ( o safari):
Safari do wyświetlania stron internetowych używa open sourceowego silnika WebKit.

Cytat (o google chrome):
Google Chrome – przeglądarka internetowa tworzona przez Google. Jej kod został napisany w oparciu o rozwiązania open source'owe częściowo oparte na innych aplikacjach (m.in. WebKit i Mozilla)

Jeśli istnieje jakaś  różnica co do szybkości tych przegląderek to musi być ona niewielka bo ich silniki są ([prawie]) takie same.

pozdro.
P-4555
DejaVu
» 2009-02-28 14:47:19
A ja polecam IE :D
P-4556
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona