Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[Irrlicht] Problem z kompilacją

Ostatnio zmodyfikowano 2012-05-04 07:32
Autor Wiadomość
Temes
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[Irrlicht] Problem z kompilacją
» 2012-05-03 14:59:19
Mam problem z kompilacją tego pierwszego programu co jest tu na tym forum pod nazwą "Pierwsze okno 3D". Zainstalowałem bibliotekę, chyba wszystko ok z nią, ale z code::blocks coś się psuje... Podczas kompilacji pisze takie cos:
Linking console executable: bin\Debug\TestIrrlichta.exe
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\libaldat.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballd.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballd_s.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballeg.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballeg_s.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballp.a: No such file or directory
mingw32-g++.exe: C:\Program Files (x86)\CodeBlocks\MinGW\lib\liballp_s.a: No such file or directory
Process terminated with status 1 (0 minutes, 0 seconds)
0 errors, 0 warnings
Widzę że nie ma takich plików - skąd je pobrać, albo co zrobić, aby działało?

PS. Dodam jeszcze że jak daję "BUILD" to takie coś wyskakuję, a jak uruchomię - zamiast aplikacji otwiera się konsola w której pisze aby kliknąć dowolny klawisz do zamknięcia programu...
P-55873
Gabes
» 2012-05-03 15:13:27
Usuń wszystko z  Linker settings → Link libraries:.
Daj tylko Irrlicht
Czytałeś artykuł http://cpp0x.pl/artykuly/?id=48
P-55874
Temes
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-05-04 07:32:39
DZIĘKI WIELKIE!
Nareszcie mogę zabrać się za gry w 3D...

Dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki :)
P-55945
« 1 »
  Strona 1 z 1