Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Podręcznik do informatyki

Ostatnio zmodyfikowano 2012-06-08 08:28
Autor Wiadomość
capajera18
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Podręcznik do informatyki
» 2012-06-07 15:48:09
Cześć mam pytanie jaki polecacie podręcznik do informatyki dla technikum ??
Podajcie tytuł albo stronkę gdzie będę mógł zerknąć
P-58012
akwes
» 2012-06-07 16:05:41
Do technikum? Musisz powiedzieć konkretniej, to coś na pewno polecimy (z książek, nie z podręczników).

W technikum masz kilka przedmiotów informatycznych i na każdy potrzeba by inny podręcznik.

I takich podręczników prawie nie ma na rynku ; ) bo miejsce to zajmują książki specjalistyczne.

Bo do Oprogramowania Biurowego to trzeba by kupić książki do MS Office oraz OOo czy tam LibreOffice.

Na System Operacyjne dobrego podręcznika też nie ma. Tam potrzeba by kupić Biblię TCP/IP, książki o Linuksie, Windowsie i ogólnie o architekturze systemów.

Na multimedia i grafikę w zależności od programów. (Corel, PS, Flash, Audacity, Incspace, Vegas)

Do technologi informatycznej jest podręcznik ale z niego mało kto korzysta. Są też podręczniki do informatyki dla liceum, jest tam trochę offica, pascal, c++, java, i algorytmika.

W technikum nauczyciele zwykle nie korzystają z podręczników, w bardzo wielu przypadkach książek dużo więcej się dowiesz niż od nauczycieli, bo materiał jest ograniczony. Co więcej, jeżeli dopiero idziesz do technikum to Cię złapie nowy system technikum i szczerze, to z tego co mówił nauczyciel systemów, macie np. systemów operacyjnych o 70% mniej godzin i materiału.

P-58016
capajera18
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-06-07 19:21:02
aha czyli najlepiej to uczyć się samemu z wielu książek pod dany materiał niż samych podręczników mam rozumieć tak ?
P-58028
akwes
» 2012-06-07 22:00:17
Hm... Jakieś dziwne coś zamknęło mi posta, więc napiszę koniec :P

Tak, lepiej się uczyć z literatury (tudzież internetu ale z głową) niż z podręczników "do informatyki".
P-58041
jankowalski25
» 2012-06-08 08:28:52
P-58067
« 1 »
  Strona 1 z 1