Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[SFML] krzaczki

Ostatnio zmodyfikowano 2012-06-08 08:29
Autor Wiadomość
Natoito
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[SFML] krzaczki
» 2012-06-07 23:22:17
Witam :D

zacząłem dziś zabawę z SFML i po n-tym zmodyfikowaniu programu po odpaleniu zamiast wszystko działać poprawnie, w tle zaczęły pojawiać się znaki z tablicy kodów ASCI. wygląda to zawsze mniej/więcej tak: http://ifotos.pl/zobacz/bladjpg_rwqwpxs.jpg/

nie ma żadnych błędów podczas kompilacji

korzystam z Microsoft Visual Studio C++ 2008

przeszukałem już to forum i google ale nie znalazłem rozwiązania :<

nawet po przywróceniu kodu programu do stanu sprzed błędu to dalej krzaki powracają :<

na screenie pisze że niby nie załadowało "ludek.png" ale jest w folderze gdzie znajduje się program...

help

i jeszcze jedno pytanie mam do SFML, za każdym razem gdy odpalam program tworzą mi się dwa okna, jedno tekstowe(to z krzakami) a drugie graficzne. jak usunąć tekstowe i zostawić graficzne?


Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :D
P-58052
xevuel
» 2012-06-08 08:24:09
Podaj kod, bez niego ciężko coś wymyślić.

i jeszcze jedno pytanie mam do SFML, za każdym razem gdy odpalam program tworzą mi się dwa okna, jedno tekstowe(to z krzakami) a drugie graficzne. jak usunąć tekstowe i zostawić graficzne?
Usuń projekt konsolowy, a zamiast niego daj "Empty project", czy jak tam to się nazywa w Visualu.
P-58065
Natoito
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-06-08 08:29:54
udało mi się uporać z problemem :)

do linkowania trzeba dodać opcję -d i teraz chodzi bez problemu :D

dałem Empty Projekt właśnie, gdzieś szukając rozwiązania na krzaki ktoś powiedział że gdzieś w opcjach projektu jest usuwanie konsoli ale z chiny nie mogę tego znaleźć :<
P-58068
« 1 »
  Strona 1 z 1