Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[MS Word 2010] Wstawianie bibliografii i odwołań

Ostatnio zmodyfikowano 2012-08-20 22:48
Autor Wiadomość
DejaVu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[MS Word 2010] Wstawianie bibliografii i odwołań
» 2012-08-20 22:48:58
Chciałbym mieć możliwość kilkukrotnego wstawiania odwołania do konkretnej pozycji bibliografii - poprzez podanie numerka w indeksie górnym[1] <= właśnie tak. Nie chciałbym jednak abym musiał ręcznie wstawiać takie odwołania bo przy dodawaniu kolejnych bibliografii numeracja mogłaby się rozjechać. Wiecie może jak wstawiać prawidłowo takie odwołania, aby numeracja była kontrolowana przez Worda?

Tak przy okazji zamieszczam jeszcze stronę na której jest paczka, która ponoć umożliwia rozszerzenie listy dostępnych stylów prezentacji bibliografii: http://bibword.codeplex.com/releases/view/15852.

/edit:
Microsoft Word 2007: Bibliography

Lol... u mnie jak się wstawi bibliografię to nie da się edytować stylu - po prostu wstawia tekst :/

/edit2:
Dobra, rozwiązałem problem. Plik miałem w formacie zgodnym z Word 2003 (czyli *.doc). Po zapisaniu pliku w formacie *.docx możliwe jest wstawianie cytatów tak, aby numeracja była automatycznie modyfikowana - w tym również żeby były modyfikowane style decydujące o sposobie prezentacji Bibliografi oraz znaczników cytowań :)
P-63142
« 1 »
  Strona 1 z 1