Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Łączenie się z internetem za pomocą c++

Ostatnio zmodyfikowano 2012-09-16 19:13
Autor Wiadomość
matka5432
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Łączenie się z internetem za pomocą c++
» 2012-09-16 18:33:55
Siemka, ostatnio chcialem zaczac robic w c++ cos ciekawszego ;D hmm zawsze marzylem o polaczeniu sie z internetem, lub innym kompem (przez e-mail, lub cos typu gg ;p). Bardziej zalezy mi chyba na tym drugim, czyli laczenie sie z kompem, ale najpierw trzeba nabrac wprawy ;p.

Moj problem polega na tym, iz kompletnie nie wiem od czego zaczac. Jesli juz znajde jakas biblioteke do laczenia sie z internetem to ,albo nie ma na googlach prawie zadnych informacji o niej, nie wspominajac juz o polskich stronkach, albo w ogole jej nie moge sciagnac.

Natknalem sie juz kilka razy podczas szukania na "winsock", to chyba jedyna, ktora pojawia sie na polskich forach, lub nawet prostych i krotkich kursach, ale niestety nic z tego nie rozumiem ;/ choc probowalem powtarzac to po kilka razy.
Te porty, funkcje i caly kod wygladaja dla mnie jak kod dla kogos kto nie slyszal o programowaniu <lol2>, poniewaz malo co jest wyjasnione w kursach, a na forach pojawiaja sie pytania dotyczace bardziej zaawansowanych funkcji do tej biblioteki.

Moje pytania: od czego powinienem zaczac? sa jakies proste biblioteki, do sciagniecia? i czy macie moze jakies kursy do w miare latwej biblioteki? najlepiej bylo by po polsku, ale angielki... noo tez jakos ujdzie. Z samego textu rozumiem srednio tylko 70% - 80%.
Z gory dziekuje.
P-65075
SeaMonster131
» 2012-09-16 18:41:31
P-65076
matka5432
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-09-16 18:49:30
Troche tego tam jest, ale w koncu o to chodzi. Poczytam i zobaczymy co z tego bedzie ;p
Dzieki Sea ;)
Mam jeszcze takie pytanko, da sie za pomoca tego automatycznie edytowac e-mail (i ogolnie wchodzic na inne stronki)? czyli odbierac/wysylac wiadomosci, usuwac przestarzale, lub o danym tytule ?
P-65078
DejaVu
» 2012-09-16 19:06:57
Chyba nie masz pojęcia o programowaniu skoro takich rzeczy oczekujesz od biblioteki...
P-65079
matka5432
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-09-16 19:13:17
Podczas dzisiejszych poszukiwan, widzialem kilka postow, w ktorych bylo pisane, ze jest to mozliwe. Wiec za pomoca czego sa wysylane maile przez c++?
Nie wiem czy miales na mysli tylko to, ze biblioteka nie zedytuje moich profili, czy z innym kompem tez sie nie polaczy? jestli tak, to co ona moze?
P-65080
« 1 »
  Strona 1 z 1