Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

QI projekt

Ostatnio zmodyfikowano 2009-04-14 13:18
Autor Wiadomość
WunM
Temat założony przez niniejszego użytkownika
QI projekt
» 2009-04-14 10:22:53
Jestem w trakcie rozpoczynania swojego projektu o nazwie QI a jest to własne GUI w allegro. Projekt tworzony jest tak aby był łatwy w użyciu oraz umożliwiał zdefiniowanie wyglądu kontrolek.

Mam do was takie pytanie (orientacyjne) Czy jest ktoś zainteresowany realizacją takiego projektu?

Chcę się zorientować czy ktoś ma ochotę to pisać wspólnie ze mną ;)
Jeśli chodzi o wymagania:

1)Czas od 30min dziennie (naprawdę mało wymagam czasu ponieważ sam go nie mam za dużo ;))
2)Znajomość programowania obiektowego (na wyższym poziomie niż podstawowy,dlatego że projekt jest pisany obiektowo)
3)Znajomość Allegro oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją
4)Stałość w pisaniu (żeby nie odchodzić po tygodniu od projektu)
5)Twórczość i logiczne myślenie; rozwiązywanie problemów prostymi sposobami

To co może zaoferować projekt:
1)Nauka , pogłębienie wiedzy na temat OOP
...
i inne ;)

Jeśli ktoś chciałby wejść w ten projekt to proszę się zgłaszać tutaj, a jeśli dowiedzieć się czegoś więcej to pytać też tutaj ;-p
P-5586
Proxym
» 2009-04-14 11:43:40
Mógłbyś napisać samą logikę GUI, która umożliwiałaby podłączenie systemu z każdą biblioteką Graficzną, a nie ograniczać się do Allegro. (po za tym allegro już chyba ma GUI).
P-5588
WunM
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-14 13:18:27
Projekt zakłada oddzielenie części logicznej od graaficznej, więc przeniesienie jej na SDL-a OpenGL-a i inne to tylko napisanie graficznego modułu ;)

//edit

Pierwsza wersja będzie pisana głównie pod Allegro bo będę chciał później też ją wykorzystać właśnie w Allegro ;)
P-5595
« 1 »
  Strona 1 z 1