Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Tworzenie, usuwanie, kopiowanie folderów w C++

Ostatnio zmodyfikowano 2012-10-01 18:49
Autor Wiadomość
Dawidsoni
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Tworzenie, usuwanie, kopiowanie folderów w C++
» 2012-10-01 16:23:32
Witam. Czy jest jakiś sposób, na tworzenie, usuwanie, kopiowanie folderów, który działałby jednocześnie na Linuksie, Windowsie i Macu? Chciałbym po prostu uniknąć sytuacji, w której mój program będzie działał tylko na Windowsie.
P-65910
DejaVu
» 2012-10-01 16:27:45
Jeżeli już jest jakieś przenośne rozwiązanie to powinieneś go szukać w bibliotece boost. Osobiście uważam, że robisz duży błąd próbując pisać aplikację działającą na kilku platformach (no ale to tylko mój prywatny pogląd). Nie sądzę bowiem abyś był w stanie zrobić dobrą i jednocześnie użyteczną aplikację pisząc tylko i wyłącznie pod określony system operacyjny (zresztą jak większość z nas).
P-65911
m4tx
» 2012-10-01 18:38:45
Osobiście uważam, że robisz duży błąd próbując pisać aplikację działającą na kilku platformach (no ale to tylko mój prywatny pogląd).
I chyba błędny :) Wystarczy spojrzeć sobie chociażby na sukcesy takich aplikacji jak Gimp, Blender, Firefox, Chrome, Thunderbird, Code::Blocks, Eclipse, NetBeans, FileZilla... :)
P-65928
DejaVu
» 2012-10-01 18:49:40
Wystarczy spojrzeć sobie chociażby na sukcesy takich aplikacji jak Gimp, Blender, Firefox, Chrome, Thunderbird, Code::Blocks, Eclipse, NetBeans, FileZilla... :)
Nie sądzę, aby jedna osoba tworzyła każdą z tych aplikacji :) Poza tym nie neguję korzyści z tego płynących, tylko zasadność samodzielnego pisania crossplatformowego aplikacji (która raczej nie będzie drugim Gimpem, Firefoxem czy Code::Blocks-em).
P-65929
« 1 »
  Strona 1 z 1