Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[Code::Blocks] Problem z kompilacją - F9 nie działa

Ostatnio zmodyfikowano 2012-11-05 17:03
Autor Wiadomość
zaVIstic
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[Code::Blocks] Problem z kompilacją - F9 nie działa
» 2012-11-05 16:28:56
Korzystałem z C::B już jakiś czas i wszystko było dobrze, dopóki nie zrobiłem formata.
Dzisiaj instalując Code::Blocksa po raz pierwszy już mi coś nie pasowało.. Zainstalowałem go bowiem bez GNU GCC Compiler'a i już wtedy nie dało się nic zrobić. Usunąłem go i zainstalowałem ponownie (Tym razem zawartość pobrałem z waszego serwisu) wraz z GNU GCC Compilerem. Problem w tym, że dalej f9 ani ctrl+f9 nie działają.. po prostu źle to musiałem zainstalować. Dodam jeszcze, że przy pierwszym uruchomieniu C::B nie pojawia się 'wybór domyślnego kompilatora'. Gdy chce uruchomić (czy choćby skompilować) swój program to się nic nie dzieje. Zrobiłem test, czy dobrze zainstalowałem C::B no i jednak test się nie powiódł bo w logu nic nie wyskoczyło.. bo przecież po kliknięciu f9 nic się nie dzieje. Co zrobić, jak to naprawić? Proszę o pomoc:)
Dodam, że mam Windows 7 home premium.
P-68547
SeaMonster131
» 2012-11-05 16:42:15
Na pewno ściągnąłeś wersję z kompilatorem? Jeżeli tak, to ustaw do niego ścieżkę, bądź daj "Reset to default" (coś podobnego), bądź ściągnij jeszcze raz wersję z kompilatorem, lecz z oficjalnej strony.
P-68548
zaVIstic
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-11-05 17:03:35
'Reset as default' pomogło :) Wielkie dzięki
P-68552
« 1 »
  Strona 1 z 1