Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Irrlicht problem z aplikacją

Ostatnio zmodyfikowano 2013-01-16 12:07
Autor Wiadomość
maestro
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Irrlicht problem z aplikacją
» 2013-01-07 11:09:37
Wszystko szło dobrze, ale po uruchomieniu aplikacji
projektu Hello World
okienko w obrazie, link poniżej
https://lh3.googleusercontent.com/-dEPiKB_OkmA/UOqeOI_U47I/AAAAAAAAAcw/A7P7k5z_k3I/s617/bez%C2%A0tytu%C5%82u.bmp

wersja irrlicht 1.8 kompilacja Code::Blocks 12.11
P-73222
DejaVu
» 2013-01-07 12:41:46
Jeżeli otrzymujesz błędy podczas uruchomienia to prawdopodobnie nie przegrałeś plików *.dll do katalogu w którym znajduje się Twoja aplikacja.
P-73224
maestro
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-07 13:55:08
Irrlicht.dll oraz plik *.cpp znajdują się w moich dokumentach
P-73225
DejaVu
» 2013-01-07 14:35:52
plik *.dll oraz wygenerowany plik *.exe powinny znajdować się w tym samym katalogu. Gdzie będą leżały pliki źródłowe to dla aplikacji nie ma to żadnego znaczenia.
P-73229
maestro
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-09 11:45:15
tak czy owak aplikacja jest z plikiem, tak jak zawsze
tyle ce wiem jakby nie było .dll to by zgłosił to program, a mi się pojawił błąd, nie wiem może to wina karty albo systemu
ostatnio nie miałem problemów z instalacją jakiejkolwiek biblioteki, a teraz coś ciągle się pojawia   


@edit
wyeliminowałem błąd, bo miałem totalny śmietnik z kopiami programowań temacik do zamknięcia
tylko jedno pytanko jak zmienić perspektywę pola widzenia?

p.s. niech ktoś zmieni kody w lekcjach od drugiej do końca to taki szczegół

IrrlichtDevice * device = createDevice( EDT_OPENGL, core::dimension2d < s32 >( 640, 480 ),
    32, false, false, false, & aktywne );  

"s32" to chyba nie powinno tak pisać, ja zmieniam na u32

ale jak ktoś napisze podobny temat to każdy widzi, zresztą w czym problem po to jest forum, równie dobrze gościa który pyta o drogę może wysłać po mapę z tekstem: "wie pan co kup se pan mapę" (czyste chamstwo)każdy rozumie na swój sposób więc może warto zainwestować w kilka wersji :)
 
jak czepiać się każdy pierwszy, to wiesz co ja wole, wypierdzielić parę groszy dla kogoś co mi lekcję zrobi :)

forum programistów, a gdzie "mesege" można wysyłać i mieć sygnaturki :)
P-73445
Wasilek
» 2013-01-15 22:12:25
Nie rozumiem ...

Problem miałeś bo miałeś bajzel na kompie i po chwili czepiasz się całego forum O.o

PS. W tym temacie nie powinieneś czepiać się o kurs (załóż osobny temat w odpowiednim miejscu)
PS2. Jeden temat jeden problem :)
P-74075
maestro
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-16 11:11:33
Bo swoje błędy usuwam, jak chciałem pomocy to mnie nie-mal każdy wysyłał na wyszukiwarkę forum albo google
to jest chamstwo ja nie będę przeszukiwał google następnym razem.
Odwal się, bo ja swój problem rozwiązałem, skoro nie zależy ci na efektach tylko na wkurzaniu innych to spadaj. 
P-74092
xevuel
» 2013-01-16 12:07:24
Bo swoje błędy usuwam, jak chciałem pomocy to mnie nie-mal każdy wysyłał na wyszukiwarkę forum albo google
Po co ten sam problem omawiać po milion razy na różnych forach, skoro gdzieś indziej zostało to już dokłądnie wytłumaczone?
to jest chamstwo ja nie będę przeszukiwał google następnym razem.
To będziesz sie dalej męczył ze swoimi problemami, proste.
Odwal się, bo ja swój problem rozwiązałem, skoro nie zależy ci na efektach tylko na wkurzaniu innych to spadaj.
Wasilek ma pełną rację, a Ty nie odzywaj się w ten sposób do innych użytkowników. Temat zamykam.
P-74093
« 1 »
  Strona 1 z 1