Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[Allegro] `textout_ex' undeclared (first use this function)

Ostatnio zmodyfikowano 2013-02-12 18:53
Autor Wiadomość
JacekMlynek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[Allegro] `textout_ex' undeclared (first use this function)
» 2013-02-12 18:42:15
Elo. Otóż chodzi o to że jak chce sobie skompilować kod z allegro.h to na jakimkolwiek kompilatorze wyskakuje mi błąd : w oknie tam gdzie pokazuje błędy (użyłem code:: blocka z nadzieją na coś innego a tu proszę) podczas kompilowania:

C:\Dev-Cpp\Examples\Moje\Allegro pierwsze starcie\main.cpp|10|error: `textout_ex' undeclared (first use this function)|

C:\Dev-Cpp\Examples\Moje\Allegro pierwsze starcie\main.cpp|12|error: `readkey' undeclared (first use this function)|

C:\Dev-Cpp\Examples\Moje\Allegro pierwsze starcie\main.cpp|14|error: `allegro_exit' undeclared (first use this function)|

C:\Dev-Cpp\Examples\Moje\Allegro pierwsze starcie\main.cpp|17|error: expected constructor, destructor, or type conversion before ';' token|

A to tylko kod z waszego kursu o allegro. Allegro mam poprawnie zainstalowane więc w czym problem?
P-76203
pekfos
» 2013-02-12 18:47:40
Skąd masz allegro? Jaką wersję? Jak instalowałeś? Szukałeś rozwiązania w Google?
P-76205
JacekMlynek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-02-12 18:53:17
Allegro mam od was. Instalowałem tak że przeciągałem pliki do folderu danego i już. Jak dałem utwórz to było tez allegro aplication.
P-76207
« 1 »
  Strona 1 z 1