Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Problem z usb - plug and play windows vista sp 2

Ostatnio zmodyfikowano 2013-03-25 19:33
Autor Wiadomość
jaupl
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Problem z usb - plug and play windows vista sp 2
» 2013-03-25 10:23:54
Witam. Od dłuższego czasu mam problem z usb na moim komputerze stacjonarnym. Napięcie niby jest (za wyjątkiem jednego portu) bo jak podłączam jakieś urządzenia to lampki i wszystko się świeci, ale wyskakuje błąd mówiący o nierozpoznanym urządzeniu usb a urządzenia nie działają ... ;/ mam 7 portów usb 4 wbudowane przy płycie głównej i 3 dodatkowe z przodu także dziwne gdyby się spaliły wszystkie na raz co wskazuje moim laickim zdaniem na problem z oprogramowaniem. Ważnym aspektem jest fakt że korzystam z windows'a vista home premium który cieszy się złą sławą(zasłużenie) nie dawno formatowałem kompa i instalowałem system ponownie co jednak nie rozwiązało problemu ;( zainstalowałem oba dodatki service pack ... również brak efektu. Problem zaczął się chwile po zmianie płyty głównej na Gigabyte GA-945GCM-S2L z tego co wiem poprzednio miałem chyba tą samą(ale się zjarała :D)

P.s. Problem wrzucam na to forum bo liczę na poradę ekspertów którzy z pewnością oprócz wiedzy w dziedzinie programowania mają też szeroką wiedzę w dziedzinie informatyki. ;]

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i porady. ;)
P-79340
domin568
» 2013-03-25 17:47:04
Też tak mam :P Spróbuj wpiąć od tyłu komputera , coś masz porąbane z podłączeniami portów .
P-79361
jaupl
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-03-25 19:33:01
Tzn. źle podłączone są do płyty gł.?? A wpinać się próbowałem ... wszystkie 7 nie działa. :/
P-79377
« 1 »
  Strona 1 z 1