Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Co z tym NULLem? (i książką Symfonia)

Ostatnio zmodyfikowano 2009-09-02 17:05
Autor Wiadomość
manfred
» 2009-09-01 20:28:33
Z tych trzech tylko Thinking jest czegoś wart. Raz, że Bruce Eckel raczej wiedział coś o języku (czego nie powiem o pajacu, wróć, Gręboszu, bo rozpowszechnił wiele głupich rzeczy /zwie się je grębosizmami/, które się zwalcza), bo był w komitecie standaryzacyjnym, dwa, że to coś podobnego do "Języka C++" Stroustrupa, tylko napisane dużo bardziej idiot-friendly, no i trzy, w przeciwieństwie do pozostałej dwójki jest całkowicie darmowa.
P-19262
manfred
» 2009-09-01 21:19:12
Nie ja. Ja tylko przekopiowałem, zmieniłem kilka słów i usunąłem podwójne znaki nowych linii (aka akapity).
No co, nigdzie nie napisałem, że to moja robota. Zażalenia słać do Sektora.
P-19263
manfred
» 2009-09-02 17:05:21
Cóż, to trochę... dziecinne.
Nie, to jest cytat (może nie taki do końca dokładny, ale nvm :>). Jakbym po prostu podał link to na bank pewna osoba by nawet nie przeczytała, tylko stwierdziła, skoro to link to jest be. Ale teraz już normalnie podam link: http://www.research.att.com/~bs/bs_faq2.html#null - co Stroustrup myśli o NULL.
A potem, gdy o 'Twoim' tekście ktoś się niepochlebnie wyraził
Zapewniam cię, że nie chodzi o to. Chciałem sprawdzić, czy ktoś w ogóle zauważy to, że to bezczelna kopia, jak widać, nikt tego nie zrobił. Eksperyment udany, mogę kopiować różne teksty i nikt nie zauważy :P.
P-19265
1 2 « 3 »
Poprzednia strona Strona 3 z 3