Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Poziom 1 Uruchamiamy pierwszy program

Ostatnio zmodyfikowano 2014-01-24 10:04
Autor Wiadomość
Bepoko
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Poziom 1 Uruchamiamy pierwszy program
» 2014-01-20 14:27:50
Witam, dopiero zaczynam programować. Zgodnie z instrukcją zainstalowałem podany w kursie program, zrestartowałem komputer i odpaliłem. Po utworzeniu nowego projektu i wpisaniu kodu w "Uruchamiamy pierwszy program" natrafiłem na problem. Gdy odpalam program otwierają mi się 2 okna konsoli, po czym jedno z nich znika w ułamku sekundy a drugie pozostaje na miejscu i nie ma żadnej treści ani nie można nic w nie wpisać.(Nie można jej także wyłączyć, i nie można drugi raz odpalić programu. Dopiero po restarcie komputera można znów odpalić program i wciąż pokazuje się to samo). Nie pokazuje mi się konsola z taką treścią jaka jest w kursie. Za to log mam prawidłowy :
Process terminated with status 0 (0 minutes, 2 seconds)
0 errors, 0 warnings
 
Checking for existence: C:\Documents and Settings\Flempoko\Desktop\c++\pierwszyprogram.exe
Executing: C:\Program Files\CodeBlocks/cb_console_runner.exe "C:\Documents and Settings\Flempoko\Desktop\c++\pierwszyprogram.exe" (in C:\Documents and Settings\Flempoko\Desktop\c++)
Programuję na windowsie xp. Miał już ktoś taki problem?
P-102617
Wiesiek
» 2014-01-24 10:04:31
Google:

Problem solved: Kapersky was doing its job too well and blocked the process before it could even display a simple "Hello world". It warned me a long time after that, asking me repeatedly to delete the executable.
P-103026
« 1 »
  Strona 1 z 1