Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Instalacja InnoSetup

Ostatnio zmodyfikowano 2014-03-16 13:38
Autor Wiadomość
szymeczek31
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Instalacja InnoSetup
» 2014-03-16 13:03:12
Siema wszystkim, którzy tu weszli,
 Mój problem wygląda następująco:

Napisałem mini gierkę w allegro (takie tam życia dalem,2 graczy itp.) i rb instalator w Inno Setup.
Niestety wszystkie pliki instalują się koło siebie.

Taki diagram dam bo nie wiem czy ktoś zrozumie jak napisze poprostu :D.

Tak wyglada:
C/C++
Folder
{
    pliki1, pliki2
}

A chce cos takiego:
C/C++
Folder
{
    pliki1
   
    InnyFolder
    {
        pliki2
    }
}
Potraktowalem to jak kod dla przejrzystości.

A tu kod z programu (To też nie w czystym C++ ale co poradzic xD):
C/C++
#define MyAppName "Gra"
#define MyAppVersion "2.0"
#define MyAppPublisher "Szymon Jakubicz"
#define MyAppExeName "Gra.exe"

[ Setup ]
AppId = { { 82D51611 - 862B - 4959 - A640 - B4736C5905FD }
    AppName = { # MyAppName }
    AppVersion = { # MyAppVersion }
    ; AppVerName = { # MyAppName } { # MyAppVersion }
    AppPublisher = { # MyAppPublisher }
    DefaultDirName = { pf } udki
    DisableDirPage = yes
    DefaultGroupName = Ludki
    DisableProgramGroupPage = yes
    LicenseFile = D:\m oje programy\Gry\ludki\pliki\licencja.txt
    OutputBaseFilename = instaluj
    SetupIconFile = D:\m oje programy\Gry\ludki\pliki\instalator.ico
    Compression = lzma
    SolidCompression = yes
   
    [ Languages ]
    Name: "english"; MessagesFile: "compiler:Default.isl"
    Name: "polish"; MessagesFile: "compiler:Languages\Polish.isl"
   
    [ Tasks ]
    Name: "desktopicon"; Description: "{cm:CreateDesktopIcon}"; GroupDescription: "{cm:AdditionalIcons}"; Flags: unchecked
   
    [ Files ]
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\Gra.exe"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek0.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\bum.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\bum2.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\bum3.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\bum4.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek1.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek2.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek3.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek4.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek5.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek6.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\ludek7.bmp"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
    Source: "D:\moje programy\Gry\ludki\pliki\sound.wav"; DestDir: "{app}"; Flags: ignoreversion
   
    [ Icons ]
    Name: "{group}\{#MyAppExeName}"; Filename: "{app}\{#MyAppExeName}"
    Name: "{group}\{cm:UninstallProgram,{#MyAppName}}"; Filename: "{uninstallexe}"
    Name: "{commondesktop}\{#MyAppExeName}"; Filename: "{app}\{#MyAppExeName}"; Tasks: desktopicon
   
    [ Run ]
    Filename: "{app}\{#MyAppExeName}"; Description: "{cm:LaunchProgram,{#StringChange(MyAppName, '&', '&&')}}"; Flags: nowait postinstall skipifsilent
Czekam na pomoc.
P-106546
MrPoxipol
» 2014-03-16 13:25:49
Najprościej zrobić za pomocą kreatora.
P-106549
szymeczek31
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2014-03-16 13:38:52
Ta kreatorem ale funkcji tam też nie ma wiec jak ktoś wie niech napisze mi :P.

EDIT: Jakoś się mi udało po pokombinowaniu ale dziwi mnie to, że nikt się na czymś takim nie zna,albo nie pomaga :P.
P-106550
« 1 »
  Strona 1 z 1