Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Funkcja kwadratowa w WinAPI

Ostatnio zmodyfikowano 2015-01-16 16:16
Autor Wiadomość
Ellanda
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Funkcja kwadratowa w WinAPI
» 2015-01-05 00:55:32
Cześć,
   Chciałem się zapytać czy nauka WinAPI jest przyszłościowa? Paru kolegów mi odradzało, choć mimo tego rozpocząłem kurs. Chciałbym się zapytać jeżeli nie WinAPI to co innego godnego uwagi polecacie? Bo chciałem napisać prosty program wyświetlający funkcję kwadratową w zależności od zadanych wartości parametrów: a,b oraz c online. Czy w WinAPI coś takiego jest możliwe do zrobienia?
P-124172
darko202
» 2015-01-05 09:17:47
jeśli chodzi Ci o ewentualne przyszłe propozycje pracy to popatrz sobie na pracuj.pl
programista
Tam zobaczysz jakie są potrzeby dzisiaj, ale jak będzie za N lat ? tego nikt Ci raczej nie powie, choć pewnie tak szybko się to nie zmieni.




P-124180
Ellanda
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2015-01-06 12:26:56
wielkie dzięki za informacje ;) chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy taki projekt który staram się zrobić przy pomocy WinAPI jest możliwy do zrealizowania? Gdyż dzielnie brnę przez kurs ale on nadal nie odpowiada na moje najważniejsze pytania: w jaki sposób odczytywać wpisywane z klawiatury dane i je przetwarzać oraz jak wyświetlić wykres. Mam nadzieję że to tylko moja niecierpliwość i wszystko jest opisane w dalszej części kursu ^^
P-124298
kubawal
» 2015-01-06 14:41:37
Nie ucz sie WinAPI. Poszukaj bibliotek GUI i wybierz tą, która ci najbardziej odpowiada.
Chwilowo najlepszymi darmowymi bibliotekami do GUI są GTK i Qt, choć w dużej mierze jest to kwestia tego, co kto lubi.
P-124319
pekfos
» 2015-01-16 16:16:48
Nie ucz sie WinAPI
Ucz się WinAPI ;)

Bo chciałem napisać prosty program wyświetlający funkcję kwadratową w zależności od zadanych wartości parametrów: a,b oraz c online.
Jak to 'online'? Chyba wybrałeś zły język do tego zadania.
P-125035
« 1 »
  Strona 1 z 1