Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[Webkit2Gtk] Własny, nowy element w kodzie html - parsowanie i renderowanie

Ostatnio zmodyfikowano 2015-08-17 14:23
Autor Wiadomość
Chlorek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[Webkit2Gtk] Własny, nowy element w kodzie html - parsowanie i renderowanie
» 2015-08-17 14:23:04
Moim celem jest dodanie nowego tagu dla własnego elementu w kodzie HTML parsowanym za pomocą Webkita. Wiele czasu szukam chociaż wzmianki o tym, ale jedyne co znalazłem to, że jest to 'niewykonalne', a jeśli już jest to konieczne to można próbować za pomocą pluginu. Zewnętrzne pluginy odpadają, chyba że można je jakoś wbudować w mój program - tego nie wiem, jestem dość nowy w Webkicie. Wbudowanie pluginu bezpośrednio w program, byłoby dla mnie niezbędne z tego względu, że renderowaniem zawartości nowego elementu w pełni musi się zająć mój program (widoczność pewnych danych i dostępne metody, a przecież nie będę przenosił 95% programu w plugin).

Proszę nawet nie wspominać o kompatybilności i standardach - elementy chcę dodać jedynie w jednym widoku strony, tak by inne były nienaruszone. Tak czy inaczej jestem świadomy plusów i minusów oraz możliwego rozwiązania tego za pomocą JavaScriptu, ale moim celem jest maksymalne uproszczenie późniejszej edycji tego kodu. Np. zamiast wypełniać div za pomocą JS news'ami chciałbym po prostu mieć <news> i mój program zajmie się wszystkim. Jest to tylko zobrazowanie problemu, nie to że akurat chcę robić element pod news'y - w rzeczywistości problem jest znacznie bardziej skomplikowany i wymagałby opisu na zupełnie nowy temat.

P-136416
« 1 »
  Strona 1 z 1