Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Czasopisma o C++

Ostatnio zmodyfikowano 2016-07-01 19:47
Autor Wiadomość
latajacaryba
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Czasopisma o C++
» 2016-07-01 18:59:30
Witam (mam nadzieję, że wybrałem dział dobrze), czy jest jakieś dostępne w kioskach czasopismo na temat c++? Byłoby miło, gdyby ktoś takie wskazał, gdzie byłby np. jakiś kod który można by przestudiować, coś dla nowych (dla mnie ;)), czy coś w ten deseń. Od razu mówię, że wolałbym od razu wiedzieć, czy będzie ono dla zaawansowanych, czy właśnie dla początkujących.

PS. nie będę otwierał nowego tematu, od razu tu spytam - co jest ważnejsze? Uczę się niestety powoli, w ponad miesiąc przeczytałem 100 stron Symfonii C++, oczywiście teraz powtarzam a w miedzy czasie piszę sobie jakieś programy. I tu jest pytanie - czy u Was też to tyle trwało? Czy powinienem bardziej przyłożyć się do tempa nauki, czy jednak powoli ale pisząc te programy? Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale po każdym zagadnieniu w książce od razu muszę lecieć do kompa, żeby sprawdzić jak to działa, przez co każde zagadnienie to ok. pół godziny. Uff.. się rozpisałem. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
P-149591
carlosmay
» 2016-07-01 19:47:36
Symfonię można sobie czytać i w międzyczasie szukać wydawnictw uczących nowych technologii.

Tempo nauki to kwestia indywidualna i zależna od czasu i tempa przyswajania wiedzy.
Bieganie do komputera i sprawdzanie kodu jest normalne. Najszybciej nauczysz się pisząc kod. Jeszcze szybciej, gdy będziesz coś pisał i w międzyczasie szukał lepszych rozwiązań bądź rozwiązywał problemy.

Edit: Czasopisma to już lamus. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem jakąkolwiek gazetę.
Był "Programista" czy coś takiego. Poszukaj info w necie.
P-149595
« 1 »
  Strona 1 z 1