Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Książka ze standardem ISO a z C++11

Ostatnio zmodyfikowano 2016-08-04 14:05
Autor Wiadomość
carlosmay
» 2016-08-03 11:59:49
a jak to wygląda z książką praty? Jest orientowana obiektowo?
Są omówione struktury i klasy - jeśli o to chodzi.
P-150532
Norbix
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-08-03 12:10:08
Pobrałem sobie spis treści z helion.pl, wygląda na to że tylko typami zmiennych jest poświecone aż kilkanaście stron. Boję się, że jeśli kupię książkę, to ona będzie za trudna aby ją zrozumieć i monotonna. (Nie jestem fanem książek, ale czasami trzeba przeczytać coś dla swojego rozwoju)
P-150533
carlosmay
» 2016-08-03 12:22:41
Jeszcze na to zerknij:
http://helion.pl/ksiazki​/jezyk-c-kompendium-wiedzy-bjar​ne-stroustrup,jcppkw.htm​?utm_source=google​&utm_medium=cpc​&utm_campaign=shopping-pla​&gclid=COKN2L2Bpc4CFcQV0wodEEcK-g
Nie ma łatwiejszych podręczników.

wygląda na to że tylko typami zmiennych jest poświecone aż kilkanaście stron.
Tym się nie przejmuj.

Po prostu przeczytasz Grębosza i będziesz szukał innej książki, która ci wyjaśni nowszy standard.
Dojdzie do tego jeszcze męczenie się ze złymi nawykami, nowszy standard - inny sposób pisanie kodu.
P-150534
Norbix
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-08-03 23:17:29
Zaciekawiła mnie ta "Szkoła Programownia Stephena Praty". Ludzie mówią na przeróżnych forach że Symfonia C++ jest napisana z poczuciem humoru, luźnym językiem i łatwa do opanowania. Z drugiej strony co do dzieła Praty to ludzie też polecają, lecz jak już mówiłem, jest ta książka polecana ludziom którzy mieli styczność z jakimś językiem (Ja styczności nie miałem, maksymalnie 1 Poziom tutaj z kursu na forum przerobiłem), również plusem jest to że omawia standard C++11. Wydaję mi się że łatwiej mógłbym przyswoić dzieło Grębosza, lecz boję się że braki co do nowego standardu będą za duże i że będę musiał od początku przerobić nową książkę która ten standard omawia.
P-150542
Norbix
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-08-04 14:05:42
Czy ktoś posiada jeszcze dzieło "Szkoła Programowania" Stephena Praty? Czy można się nauczyć języka bez wcześniejszej styczności?
P-150571
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2