Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Nauka C++ i javy jednocześnie

Ostatnio zmodyfikowano 2016-08-29 15:33
Autor Wiadomość
latajacaryba
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Nauka C++ i javy jednocześnie
» 2016-08-22 18:45:27
Witam. Uczę sie C++ i wpadłem na pomysł by jednocześnie zacząć uczyć się javy. Czy to dobry pomysł czy powinienem najpierw nauczyc sie w całości c++ ? Czekam na odpowiedzi doświadczonych ;)
P-151031
matka5432
» 2016-08-26 22:44:42
Temat rzeka. Jest mnóstwo tematów na google na temat łączenia c++ i javy, pytania co najpierw itp C++ Java nauka jednoczesnie

(nie wiem czemu, ale nie działa mi odnośnik więc zamieszczam link:
https://www.google.pl/?ion=1&espv=2#q=c%2B%2B%20java%20nauka%20jednoczesnie

Ogólnie rzecz biorąc mówi się, że C++ jest trudniejszy, i jeśli nauczysz się najpierw C++ to z przesiadką na Jave nie będziesz miał problemów - ja tak zrobiłem i faktycznie (nie wiem jak sprawa wygląda w odwrotnej sytuacji).
Jeśli chodzi o jednoczesną naukę 2 naraz to wydaje mi się, że to nie jest najlepszy pomysł (dałbyś radę, ale w programowaniu chodzi o zabawę, a ucząc się 2 naraz możesz faktycznie traktować to jako (żmudną) naukę , przez co szybko stracisz zapał) takie moje zdanie.
P-151134
latajacaryba
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-08-29 15:33:47
Hehe w końcu ktoś odpowiedział :D
Dzięki za radę, chyba masz rację i na razie zostanę przy c++. Ewentualnie żeby nie popaść w monotonię od czasu
do czasu będę czytał sobie o javie w necie, ale na poważnie nie będę się tym (na razie) zajmował. Temat zamykam ;)
P-151204
« 1 »
  Strona 1 z 1