Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Problem z CodeBlocks

Ostatnio zmodyfikowano 2017-05-24 15:11
Autor Wiadomość
shorv
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Problem z CodeBlocks
» 2017-05-11 16:55:07
Witam, nie będę się za bardzo rozpisywał. Dzisiaj napisałem pewien łatwy programik który po podaniu naszego wieku obliczałby ile żyjemy już godzin,minut,sekund itp. Po skończeniu zamiast "Build and run" kliknąłem samo "run" po tym program przestał odpowiadać, także wyłączyłem go w procesach, lecz teraz zaczyna świrować. Normalnie kiedy chciałem zacząć pisać jakiś program od 0 to klikałem w nazwe pliku w programie -->sources --> main.cpp (po kliknięciu dwa razy w main.cpp wyświetlały się te linijki początkowe. Teraz kiedy to klikam to nic się nie dzieje, dodatkowo jak już się coś pojawiło to i tak nie było widać numerów linijek kodu. Tak, reinstallowałem program pare razy i usunąłem wcześniejsze projekty.

Prosze o szybką pomoc
P-160949
Gabes
» 2017-05-11 18:20:15
View->Perspectives->Delete Current
P-160951
shorv
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2017-05-11 18:31:56
Niestety pojawił się kolejny problem, kiedy próbuje wczytać "main.cpp" to crashuje mi CodeBlocks tj. pojawia się brak odpowiedzi. Mój znajomy też tak miał dawno temu i jakoś to naprawił, lecz nie pamięta już jak. Czy ktoś może wie?

Co do instrukcji komentarza wyżej to nic nie dało main.cpp dalej nie wczytuje początkowych napisów. (iostream, int) itd.
P-160953
Gabes
» 2017-05-11 18:49:40
Gdy odinstalujesz C::B poszukaj na dysku systemowym folderu: CodeBlocks(są tam ustawienia C::B, usuń go ręcznie, może być jako folder ukryty)
u mnie taka ścieżka: C/Documents and Settings/Gabes/Dane aplikacji/CodeBlocks

Jeśli to nie pomoże to wyłączyć 'antywirus'.
Usunąć wpisy w rejestrze systemowym dotyczące C:B.
P-160955
crash
» 2017-05-24 15:11:22
Może pora na zmianę środowiska?
Eclipse + CDT  <3
P-161528
« 1 »
  Strona 1 z 1