Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

C czy Python

Ostatnio zmodyfikowano 2017-06-07 20:05
Autor Wiadomość
DejaVu
» 2017-05-21 21:51:08
Samo postawienie Pythona pod Windowsem jest upierdliwe. Dorzucanie kolejnych modułów Pythona jeszcze bardziej. Testowanie embedded to raczej wąski przypadek użycia. Równie dobrze w C# można testować komponenty 3rd-party. Python nie jest podobny do C++. Inaczej się w nim koduje i widziałem, że deweloperzy Pythona potrafią tam walić potężne błędy wydajnościowe, które potrafiły skutkować nawet tym, że operacja, która powinna trwać sekundę trwała ładnych kilka minut.
P-161397
Elaine
» 2017-05-21 22:08:40
Samo postawienie Pythona pod Windowsem jest upierdliwe. Dorzucanie kolejnych modułów Pythona jeszcze bardziej.
Jeśli chodzi o ręczną kompilację, to się zgodzę, bo Python ciągle udaje, że GCC nie działa pod Windowsem i trzeba ręcznie patchować kilka nagłówków, ale można po prostu ściągnąć instalator (Python to jeden z nielicznych języków, który faktycznie obsługuje Windowsa, a nie tylko udaje), a zewnętrzne moduły instalować pipem; albo od razu zainstalować cały kitchen sink przy pomocy condy.

widziałem, że deweloperzy Pythona potrafią tam walić potężne błędy wydajnościowe, które potrafiły skutkować nawet tym, że operacja, która powinna trwać sekundę trwała ładnych kilka minut.
To samo można powiedzieć o każdym innym języku. Nie zmienia to faktu, że Python to obecnie prawdopodobnie najczęściej stosowany — obok Fortrana — język do obliczeń naukowych.
P-161398
crash
» 2017-05-22 21:19:48
Siema. Akurat przeglądam ten dział bo sam chciałem strzelić posta i się trafił mi ten temat.
C czy Python? Poniższe w stopniu podstawowym w takiej kulejności. Możesz mi zrobić na złość i zmienić sobie kolejność, imo to takie podstawowe języki. Jeśli ktoś uważa inaczej to niech mu  będzie bo ja i tam wiem swoje XD

1) C
2) C++
----
3) Python / Java
4) PHP

3) & 4) <=> HTML & CSS & JS

Pozdrawiam
P-161437
czaffik
» 2017-06-07 20:05:49
Zmieniam "kulejność":
1) C++
2) Python
3) CSS&&HTML&&JS&&PHP
4) Assembler
5) C
5) Ruby
6) Java
7) Fortran
8) Pascal
...
9) dalej nie pamiętam, ale coś by się znalazło.
P-162209
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2