Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Tablica dwuwymiarowa, funkcja

Ostatnio zmodyfikowano 2017-12-13 22:08
Autor Wiadomość
Bercik97
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2017-12-13 21:30:43
Ogólnie to chciałem ogarnąć te 2 książki prata i przerzucić się na Jave bo to podobne do c++ i c#. Ale to jeszcze długa droga do tego.
Czemu najpierw polecasz Opus magnum C++11 J.G. a potem dopiero jezyk c++ szkola programowania Prata?
P-167892
nanoant20
» 2017-12-13 22:03:13
z tematu zrobił się off-topic

Właściwie to miałem napisać, że "Symfonie C++", ale jej już nie wydają. Grębosz napisał książkę bardziej przystępnie charakteryzuje się niezwykłą lekkością i swobodnym stylem, jest skierowana dla każdego czytelnika, nawet tego, kto wcześniej nie czytał np. "Język C. Szkoła programowania" Prata, łatwo się ją czyta i szbciej przyswaja wiedzę. Natomiast Stephen Prata "Język C++. Szkoła programowania" to jakby kontynuacja Języka C i trzeba się nad nią pochylić. To typwa encyklopedyczna "cegłą" pisana fachowym językiem. Przerabiałem ją równolegle z "Symfonią C++" i traktowałem jako pogłebienie zdobytej już wiedzy. Oczywiście to jest moje zdanie.

Zapamiętaj tylko jedno, żeby się nie rozdrabniać bo zmarnujesz czas i pieniądze wydane na książki
P-167893
mateczek
» 2017-12-13 22:08:17
Grębosz już wydał nową wersję "Opus magnum C++11" Chyba sobie kupię z samego sentymentu jeden tom :)
P-167894
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2