Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Czy warto?

Ostatnio zmodyfikowano 2011-01-19 00:05
Autor Wiadomość
asembler
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Czy warto?
» 2011-01-18 16:50:56
Czy warto przejść z C::B na Visual C++?
Obecnie mówi się że visual jest taki dobry i w ogóle ja niezbyt lubię to dziwne środowisko, a co wy o nim możecie mi powiedzieć?
P-26684
SeaMonster131
» 2011-01-18 17:10:43
To zależy od programisty, w czym mu się lepiej pisze :)

Visual jest dosyć potężny, troche skomplikowany, Code::Blocks mniej..

Ja tam np piszę w Code::Blocks, fajny, prosty, i mi pasuje po prostu :D

Spróbuj popisać troche w Code::Blocks i w Visual, i wtedy oceń który lepszy :)
P-26685
McAffey
» 2011-01-18 23:19:52
Ja wstyd przyznać, dopóki nie przeszedłem na pingiwnka, to pisałem cały czas w devie, w nim zaczynałem i tak się jakoś przyzwyczaiłem, a że na ogół nie lubię zmian jak się do czegoś przyzwyczaję, to długo w tym devie zostawałem. W miarę na ogół wszystko działało i to mi wystarczało. Miałem na kompie też code blocksa i visuala, trochę w nich próbowałem ale mimo wszystko zostawałem przy devie. Dopiero gdy przeszedłem na linuxa, to nie dano mi wyboru i musiałem przejść na code, i jestem z tego faktu zadowolony, jak się przełamałem to obiektywnie stwierdzam (oczywistość), że code blocks a dev to niebo a ziemia. Nie ma porównania co do komfortu pracy. Co do visuala a code blocksa, to wydaje mi się, że visual się nadaje na jakieś naprawdę spore i skomplikowane projekty, wydaje mi się taki nie przyjazny, ale jak już wyżej wspomniałem wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i jeśli naprawdę chcesz mieć obiektywne zdanie na temat obu, to chyba musisz tak jak wyżej radzą jakiś czas przetestować visuala (ale sumiennie tylko w nim pisać) i wtedy będziesz mógł spokojnie stwierdzić co Ci lepiej odpowiada ;) Się rozpisałem ;p Pozdrawiam
P-26695
DejaVu
» 2011-01-19 00:05:08
Ja używam Code::Blocks tylko do programów, które robię w czasie poniżej 30min ;p reszta to Visual C++.
P-26697
« 1 »
  Strona 1 z 1