Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Jak kupić FL Studio? Bardzo proszę o pomoc.

Ostatnio zmodyfikowano 2011-01-24 19:47
Autor Wiadomość
programista12
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Jak kupić FL Studio? Bardzo proszę o pomoc.
» 2011-01-24 10:17:54
Chciałbym kupić FL Studio wersję Fruity Edition. W internecie czytałem, że najwygodniej będzie przez PayPal. Jednak nie wiem jak to ma wyglądać. Na YouTubie znalazłem filmik jak założyć PayPal. Jednak mam parę pytań:
1. Jeżeli doładuję PayPal przelewem, to ile czasu będzie to trwało?
2. Jak już PayPal będzie doładowany, to jak w sklepie Image Line zamówić FL Studio i jak zapłacić?
3. Jak już zapłacę, to oni mi wyślą jakiś CD-Key na e-mail, czy po ściągnięciu instalatora nie trzeba będzie nic wpisywać?
4. Czy stworzone w tej wersji FL Studio utwory będzie można sprzedawać, czy to jest tylko do użytku niekomercyjnego?
Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Za pomoc będę wdzięczny. Jestem w tym zielony, więc proszę o wyrozumiałość.
P-26973
SeaMonster131
» 2011-01-24 12:58:49
1. Raczej szybko powinno, ale nie mam konta PayPal więc dokładnie nie powiem :)
2. Wejdź na strone internetową, tam powinna być możliwość kupna przez PayPal
3. W Licencji powinno być albo w jakiejś informacji
4. Jak wyżej
P-26979
programista12
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-01-24 19:47:43
Jednak rezygnuję z kupna przez internet. Zbyt skomplikowane i w ogóle nie wiadomo skąd pobieram program. Znalazłem FL Studio na Vobisie. Dzięki SeaMonster za odpowiedź. Na innym forum ludzie zamilkli, a tutaj zawsze ktoś odpowie. I to mnie cieszy. Temat zamykam. Jeżeli można, to proszę o jego całkowite usunięcie, żeby niepotrzebnie nie zalegał.
P-27009
« 1 »
  Strona 1 z 1